Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oh Ha Ni kérdése:

Szerintetek ha valakinek idegesítő személyisége van, az változzon meg, vagy ne erőltesse, legyen önmaga?

Figyelt kérdés
Idesetítő lehet pl. gyakori hisztizés, féltékenykedés, mogorvaság, akármi.
2013. okt. 23. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatnék változtatni de az nem csak képmutatás lenne?

Mindegy is, önmagam vagyok, ha nem tetszik bekap...

2013. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jól megkéne téged kurni és már nem lennél sem hisztis, sem féltékeny, sem pedig mogorva!
2013. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül csaj az illető.
2013. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyen önmaga, hátha valaki másnak bejön.
2013. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak olyan partnert kell találnia, aki jól tud ezekre reagálni.
2013. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán, hol írtam, hogy rólam van szó? Mert nem.
2013. okt. 23. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:

A mostani személyiségedet is ezernyi külső hatás befolyásolta a múltban, és befolyásolja most is (nagyrészt tudat alatt), ezért szinte egyáltalán nem a te érdemed, hogy most milyen vagy.


Szóval most sem feltétlenül vagy önmagad, csak véletlenül pont ilyen lettél. Akkor leszel igazán önmagad, ha tudatos személyiségfejlesztéssel változtatsz magadon és így fokozatosan olyanná válsz, amilyen ténylegesen lenni akarsz.

2013. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fel kell vállalnunk magunkat, de igen, ha van valami nagy hibánk, akkor azt korrigálni kell. Fejlődni kell.


18/L

2013. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ; én nem azért szeretnék változni, hogy mások szeressenek, vagy iylesmi, hanem saját magam miatt. Ha változni akar valaki, akkor sem azért kell megtennie, mert muszáj, hanem mert érzi, hogy ez így hosszútávon nem lesz jó.
2013. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!