Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeppent meg? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeppent meg? Miért lett gondterhelt?

Figyelt kérdés

Egy női ismerősöm "szakitófélben" van, eléggé rossz kapcsolata van (a srác egy link alak). Bevallottam neki, hogy többet is el tudnék képzelni vele, régóta ez van, de nyilván amig barátja van, nem tehetek többet, csak ezt tudatom. Nemsokkal ezután, a buli további részén láttam, hogy egymagában áll, eléggé gondterhelt arccal.

Következő alkalomra meg ő hivott el! A barátja nem volt ott. Igazából jól éreztük magunkat, minden jó volt stbstb, a végén megint emlékeztettem, hogy nem tudom, mi van most a barátjával, de amit mondtam, azt fenntartom. Tessék, megint megszeppent / ijedt arca lett.

Ez mit jelenthet?


2013. okt. 23. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem számított rá.

Ha nem épített le akkor még lehet is esélyes a dolog. Biztos lehetsz benne gondolkodott rajta.

Én máshogy jártam én a lány barátom így vesztettem el teljesen. Többet úgy állt velem szóba mint egy idegennel.

Ez azért csak jelent valamit.

2013. okt. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!