Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki tippjét várom! Nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki tippjét várom! Nő létemre hogy szerezzek meg magamnak egy nőt?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy nő csak még azt nem tudom hogy szerezzem meg magamnak. Bárkitől elfogadok tanácsot csak az normális legyen. Hogy bolondíthatnám magamba vagy csábíthatnám el?

2013. okt. 23. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Nézd sokat az Éjjel nappal Budapestet és tanulj Diától meg Reginától.
2013. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
#2 Én is pont ezt akartam írni, bár nem nézem a sorozatot, de mikor nagyritkán "rámerőltetik" akkor mindig csak azt a két leszbit látom..
2013. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy?
2013. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 tevetke ***** válasza:
Ha az illető hetero, akkor sehogy...
2013. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
azt nem tudom hogy milyen beállítottságú, de egyedülálló
2013. okt. 23. 21:36
 6/21 anonim ***** válasza:
És mennyi idősek vagytok, és milyen viszonyban vagytok?
2013. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy most a kor, nem vagyunk már tizenévesek. Sőt.. de szeretnék valami normális választ kapni mert hiába írtak már hozzá semmi olyat nem kaptam amit fel is tudok használni. Miért nem lehet a kérdésre válaszolni amit feltett valaki ahelyett hogy a koráról kérdezgetne mindenki. És nem téged akarlak megbántani utolsó de most komolyan inkább segítséget várnék nem azt hogy inkább még nekem tegyenek fel kérdéseket. Mégis úgy nézem hogy inkább ez a helyzet.
2013. okt. 23. 21:51
 8/21 anonim ***** válasza:

De az fontos lenne, honnan ismered, milyen kapcsolatban vagytok jelenleg, stb.. :)

Elhívhatnád magadhoz egy baráti beszélgetésre, vacsira, esetleg lemennétek szórakozni, aztán egy kis alkoholos befolyás alatt, óvatosan felhozni ezt témának.. :) Hogy mi a véleménye róla, stb. :)

Legyél leleményes

sok sikert és csak óvatosan ;)

2013. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy hetero, mindenki megkapható. Ne vidd túlzásba szerintem. El elcsábíthatod, de magadba bolondítani nem fogod tudni, hogyha nincs meg a szikra. Ismerkedj meg vele, és tegyél úgy, mintha neked tök mindegy lenne, hogy ő ott van-e vagy nincs, mert neked van még 1000 másik.
2013. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát olyan semleges köztünk a kapcsolat tehát olyan semmilyen. Tehát egyáltalán nem baráti vagy bizalmas.
2013. okt. 24. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!