Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretet hiányos vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet hiányos vagyok?

Figyelt kérdés
Mindennap ha látok egy szerelmes párt akkor arra gondolok, hogy milyen jó nekik, mert mindig ölelgetik egymást, csókolgatják, vagy esetleg szexelnek. Ilyenkor féltékeny leszek hogy nekem miért nincs barátom, aki ölelget, puszilgat, szeret engem és én is őt... Eddig mindig akibe beleestem mást szerettek. Meg most is akibe beleszerettem mást szeret. Pedig a barátaim szerint nem vagyok csúnya, (szerintem szép se). Mikor lesz végre komoly kapcsolatom?

2013. okt. 23. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És fiú vagy lány?
2013. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt kapsz 20 privátot
2013. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Majd ha megérsz egy kapcsolatra, lesz neked is, hidd el.


Addig tanulj rendesen (ill majd utána is), sportolj, legyen hobbid, amiben jó vagy: ezzel elfoglalod magad, kiegyensúlyozott leszel, és így könnyebben jön majd a kapcsolat is.

2013. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14L
2013. okt. 23. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
14 évesen még kicsit korai ilyenen aggódni.
2013. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is elég szeretet hiányos vagyok! Nem igazán találok barátnőt! Pedig én sem vagyok csúnya az ismerőseim szerint!
2013. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehetséges.
2013. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így így érzek :) Csak az van, hogy elég válogatós vagyok, kihagyom a lehetőségeket. Pedig szépen megindokolom miért :DD barátnőim meg akkor mondják: Hát te hülye vagy.

Ne aggódj, majd "megtalál" a szerelem, ha itt az ideje. Ebben bízok én is

15/L

2013. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, jó neked, velem még csak szóba sem akar állni, semmilyen fiú, pedig szerintem nem vagyok csúnya :/
2013. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt te tudod megállapítani, csak te tudod, hogy szerethiányos vagy -e. Ha kapsz elegendő szeretetet a barátaidtól, szüleidtől, testvéreidtől, akkor gondolom, nem vagy az. Én amúgy arra tippelnék, hogy nem, de nem tudom, mondom, ezt szerintem csak te tudhatod:) Te érzed, hogy mennyire esik rosszul, de ettől én tényleg nem gondolnám, h meglátsz egy párt, és akkor emiatt, hogy irigykedsz rájuk, hogy egymásra találtak, nem gondolnám, hogy az vagy.
2013. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!