Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy szeretet hiányos szexkapcsolat vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Részemről szerelem, de részéről vajon mi?

Több, mint fél éve tart, szinte mindennap beszélünk, de csak hetente találkozunk. De akkor velem is alszik. Ha együtt vagyunk végig öleljük, szeretgetjük egymást, egész éjszaka ölelkezve alszunk, ha felébredünk véletlenül még szorosabban össze bújunk. Imádjuk egymással a szexet, de van amikor ő mondja, hogy most csak bújjunk össze.


Ha segítség kell nekem ő egyből jön...

Viszont ennek ellenére nem alakult még ki normális párkapcsolat...


2011. okt. 7. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudja a franc.
2011. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy neve nincs kapcsolat.

És amíg egy kapcsolatnak,gyereknek nincs neve - addig neme sincs,ergo az ember nem tudja hogy kezelje, hol vannak a határok.Próbálj meg beszélni vele erről.

2011. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
100%
egy jó barát, akivel időnként dugsz is, plusz kielégítitek egymás vágyát a törődésre. szerintem. de ezt neked jobban kéne tudni...
2011. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én értem azt hiszem..mi is igy vagyunk masfél éve annyi hogy nekünk ez 100%ban hüség és bizalom..mi heti 2-3 alkalmat vagyunk együtt imadjuk egymast nekem szerelem neki nem tudom mi..mi ezt ugy nevezzük laza kötött kapcsolat.
2011. okt. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen a hűséget mi is elvárjuk egymástól...
2011. okt. 8. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Szex+barátság a tiétek, van egy barátod ezt jelenti. De akkor talán lehetne tovább is lépni nem??? Eleve ha segít akkor az már komolyabb mint egy baráti kapcsolat.

Eleve mit szeretnél összeköltözni vele? Mondd meg neki hogy egyre jobban hiányzik és egyre nehezebben telnek az esték nélküli. Fess pozitív jövőképet és hogy van közös jövőtök mondd meg neki. Csak pozitívan, lehet hogy bizonytalan férfi.

2012. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!