Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi meghallgat, az mindig többet akar, mint barátság?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna fiú barátot, de akit kedveltem, mindről kiderült, hogy csak azért hallgatták meg a hülyeségeimet, mert szexet akartak, és kihasználtuk egymást. Ez annyira elszomorító. Annyira rossz érzés lekoptatni őket, mert addigra megkedvelem őket :(

2013. okt. 23. 13:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Ez sokszor van így velem is. Magányos vagyok, szeretetre vágyom és félreértem a jeleket de már tudom kezelni csak nagyon nehéz.
2013. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
én is ezt tapasztaltam. mert mivel egy egészséges fiú persze, hogy barátnőnek akar egy lányt, ha meg nem, akkor azzal értelemszerűen nem is kezd el társalogni. én is lány vagyok, de ez nyilvánvaló, és igazuk is van, tehát ha te nem akarsz tőle semmit, akkor ne játszd el, hogy mégis, mert mégis honnan tudná szegény, hogy csak lelki szemetesládának kell? olyan fiúnak öntsd csak ki a szíved, akitől akarsz is valamit. 20/L
2013. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
na ez kellően zagyva lett, de remélem hogy érthető.:P
2013. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%
Mert mi a rákért hallgassák végig az unalmas siránkozásaidat a semmiért? Persze hogy akarnak valamit cserébe.
2013. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

"barátnőnek akar egy lányt, ha meg nem, akkor azzal értelemszerűen nem is kezd el társalogni"


Na ez azért nem teljesen igaz.. :D

2013. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%
tudom, hogy nem teljesen igaz. de minden lány érzi szerintem,hogy a fiú akivel beszélget olyan semleges/baráti vele, vagy nem. és szerintem a kérdező is nagyon jól tudta, hogy az a fiú többet akarna.
2013. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
mert ne untass a szövegeddel. annak magyarázz akivel szexelsz!
2013. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem csak síránkozásról van itt szó, hanem mindenféléről. Már 3-szor jártam így, és kettőnél csak több beszélgetés után derült ki, hogy többet akar. Egynél abszolút nem is sejtettem az elején, mert volt valakije, akit ismerek. És.. annyira kár. A pasimmal pedig egyszerűen semmit nem tudok megbeszélni.
2013. okt. 23. 14:05
 9/37 anonim ***** válasza:
78%
látod, te használnád ki a pasikat! fektet a genyó és szemetesláda a rendes srác. nézz már magadra mennyire önző vagy kérdező!
2013. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

"nem is sejtettem az ELEJÉN"

"volt valakije" (de téged azért meg)

"pasimmal pedig egyszerűen semmit nem tudok megbeszélni"


Mi is volt a kérdés?

2013. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!