Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi komolytala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi komolytalan, hazug pasi?

Figyelt kérdés

Miért sajnáltatják itt magukat egyes férfiak, hogy így meg úgy mennyiszer átverték már őket a nők, hogy pár levélváltás után eltűnnek, és csak a külső számít nekik? Csak a jóképű, menő pasikra buknak. És arra sem méltatják őket, hogy hosszabb ideig levelezzenek velük.

Ha pedig valaki komolyan akar velük beszélgetni és barátkozni, akkor meg ők lépnek le és eltűnnek mint a kámfor. Ezt direkt csinálják? Mi értelme van ennek?


2013. okt. 23. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
homár vagy?
2013. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a lányok miért csinálják ugyanezt?
2013. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs tökük. :D
2013. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mert férfiak. mit vársz tőlük?
2013. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amiért ennyi hazug, komolytalan ge ci nő
2013. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán azt hiszi csak szórakozol vele vagy úgy gondolja csak megszánod.
2013. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hazug világban élünk.
2013. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#1 először én is azt hittem, de máshogy is lehet értelmezni az első két mondatot.
2013. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azért mert az igazi férfiaknak meg sem fordul a fejükben, hogy levelezgessenek egy lánnyal, pláne nem az, hogy kisírják a bánatukat itt GYK-n

mondom ezt úgy hogy én is férfi vagyok :D

célrevezetőbb személyesen intézni a dolgokat, neten bárki tud keménycsávó lenni

2013. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"azért mert az igazi férfiaknak meg sem fordul a fejükben, hogy levelezgessenek egy lánnyal" Öh ezzel nem értek egyet :D De igaz, személyesen jobb ismerkedni.

21N

2013. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!