Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mikor, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor, illetve milyen céllal szoktátok futtatni a kötelező köröket a férfival, pasival?

Figyelt kérdés
Főleg abban az esetben értem ezt ha tudjátok, észrevettétek a férfin, hogy szerelmes belétek.Van egy lány akibe beleszerettem és szeretném megtudni, hogy mit érezhet irántam?
2013. okt. 24. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"futtatni a kötelező köröket"


EZT kifejtenéd bövebben? Mert nem tudok semmit elképzelni ez a kifejezés alatt.

2013. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem szerelmes beléd. De megpróbálhatod a dolgot nem kötelező köröknek felfogni, hanem úgy, hogy meg kell hódítanod -.-
2013. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nöként nem tudom, mi akar lenni a köröket futtatás - kicsit bövebben elmesélnéd?

(Ha netán azt érted alatta, hogy elöször meg akarnának ismerni MIELÖTT lefekszenek veled, és ez neked probléma, akkor veled van baj)

2013. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy kedveled őt,és ha engedi,szeretnél közelebb kerülni hozzá.Ha erre jól reagál,akkor szimpi vagy neki és később érezhet is többet irántad....Ne szúrd el,és merj kérdezni..mert néma gyereknek....
2013. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!