Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek "kötelező"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek "kötelező" hogy egy férfi ki legyen gyúrva mint egy favágó?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 13:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2012. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Már miért lenne kötelező? Gondolj bele, ez olyan, mint:

Fiúk! Szerintetek "kötelező" hogy egy nő vékony legyen mint egy fogpiszkáló?

2012. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a lányok ne legyenek kövérek, de legyen mit rajtuk fogni XD
2012. júl. 26. 13:50
 4/23 anonim ***** válasza:
Az emberek különbözőek. Ezzel mindent el is mondtam.
2012. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nálam erősebb, az már elég.
2012. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Rossz helyen vígasztalódsz.
2012. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem lány vagyok, de észrevettem valamit. Azt , hogy az edzőteremben egy csomó ember van, aki komplexusok miatt gyúrja ripityára magát. PL párbeszédekből hallom, hogy "Még mindig egyedül vagy?" dumákat. Sajnálom is kicsit, mert egyébként ezek, tök rendes szívű, jó srácok (nem észlények, dehát bumm) és egy csomónak közülük az a mentalitása, hogy ő attól még nem lesz egy csicska, hogy nincs nője és nem tud csajozni, helyette betegre gyúrja magát, mint a szerzetes amelyik magát ostorozza úgy nyomják csak. Egy csomónak nem megy jól a csajozás, mert a komplexusaik miatt nem kiegyensúlyozottak a broki nélküliek egyedi viszont pont arra gyűlnek. Ez viszont nem minden brokisnak adatik meg. Persze van más fajta is a pacsirták között én is tudom, de az jóval kevesebb szerintem, legalábbis én így láttam.


26/f

2012. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mivel ti is elvárjátok a lányoktól, hogy topmodellek legyenek, így azt kell mondjam, hogy kötelező. Egy topmodellnek jár egy izmos pasi minimum. Na nem, majd mi éhezünk ti meg lehettek girnyó giliszták, mi?
2012. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nagymamám szerint "A férfinak egy fokkal kell szebnek lennie az ördögnél" XD
2012. júl. 26. 14:02
 10/23 anonim ***** válasza:

Fúj, én undorodom a kigyúrtaktól. :S


Picikét lehet sportos, de az bőven elég!:)

2012. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!