Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja el a társadalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a társadalom a fiúktól, hogy viselkedjenek férfiasan? Egyáltalán hogy kell úgy viselkedni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, arrta mondják, hogy férfias, aki gyúrós, keménykedős, beszól másoknak, és keresi a bajt. Ha rá mer nézni a csajára valaki, akkor jön a "mi a f* bámulod a csajom?!"

De mindenki ezzel jön, hogy "jajj, legyél már férfi! Viselkedj már férfiként!"

Miért várja el ezt a társadalom?

Hogy szemétkedjen az ember másokkal?



2013. aug. 26. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de nem vagyok nő!
2013. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

te valamit nagyon félreértettél. nem attól lesz férfi a férfi, hogy keménykedik, bunkózik és ki van gyúrva. köze nincs hozzá!

szerintem menj, és kérdezd meg anyukádat, hogy miért nem tanította meg neked...

2013. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Azért várja el a társadalom,hogy ne csak nyámnyilákból álljon a világ.Férfiasan az viselkedik aki tud normális lenni viszont közbe ha kell akkor igen is egy kicsit "bunkózni" kell még akkor is ha másnak nem tetszik.Legyen tekintélyed,meg tudjál állni a saját lábadon.Ne légy nőies 3 szóval.
2013. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azért várja el a társadalom, hogy férfi legyél, amiért te is elvárod egy nőtől, hogy ne pasiként viselkedjen és ne legyen borostája, meg p*cse a lába között. mert manapság "férfi" alatt vasalthajú buznyákokra lehet gondolni, akik nem tudnak megállni a saját lábukon, anyuci apuci tartja el őket, amíg lehet, képtelenek saját élet kialakítására, családvállalásra, és még sorolhatnám....
2013. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

"Egyáltalán hogy kell úgy viselkedni?"

Már régen rossz, ha ezt másoktól kérdezed, és az is, ha a társadalmi elvárásoknak akarsz megfelelni.

Tény és való, hogy sok nő bukik az izomagyú, pénzes bunkókra, de szerencsére nem ez a jellemző, és az elfogadott.

A baj ott kezdődik, hogy nincs sorkatonaság, ahol fegyelemre, férfiasságra, önállóságra nevelnék a férfiakat. Aztán rengeteg nőies fiú van a kivágott nyakú pólójukban, akik úgy is viselkednek, mint egy búza!

Nem mennék bele a témába mélyebben, de megjegyzem, hogy kissé átfordult a dominancia, és inkább a nőknél van a gyeplő egy kapcsolatban, sok mindenben ők diktálnak és a férfiak kissé elnyomottak lettek, de ez nem általánosítás, csak egyre többet látni ilyet.

Attól leszel férfi, ha van önálló gondolkodásod, amiért kiállsz, ha kell, ha meg tudod adni egy nőnek a biztonságot, és őt is megvéded, ha kell, ha úgy tudsz élni és viselkedni, hogy egy nő felnézzen rád, és van előtte tekintélyed.

2013. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

" férfias, aki gyúrós, keménykedős, beszól másoknak," ez nem férfi, hanem agresszív bunkó véleményem szerint és mivel normális vagyok, ezért kerülöm az ilyen pasikat.


én meg azt kérdezném a pasiktól (nem rossz szándékkal): mégis kitől hallották, hogy a beszólogatós, gyúrós pasik a férfiasak??

2013. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom a tarsadalom mit var el a ferfiaktol, de nekem nokent az igazi ferfi teljesen mast jelent. Te nem a nyockerbe laksz veletlenul?
2013. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukám Te nagyon el vagy tévedve. Amit leírtál az nem férfias viselkedés, hanem tajpa.raszt bun.kó ! Ha Te a férfiasságot ezzel azonosítod az már régen rossz. Nem lehet leírni. Határozottság de kellőhelyzetben gyengédés, intelligencia, előzékenység, példamutatás stb amivel még lehetne jellemezni. És a külsőségek: Hát minimum hogy nem répanadrágba, és szembelógós hajjal jelensz meg az utcán . És még sorolhatnám.
2013. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor leírnám, hogy mitől tekintek én férfiasnak egy férfit:

Határozott, magabiztos fellépése van. Van életcélja, amiért képes küzdeni. Tisztelettel bánik a nőkkel. Képes úgy kezelni egy nőt, hogy a nő jól érezze magát a társaságában. Ez egyfajta "mentális" (és nem fizikai) biztonságot jelent. Tehát nem azt várom egy férfitól, hogy védjen meg, hanem hogy amikor vele vagyok, akkor stabilitást, kiszámíthatóságot éljek meg, és azt, hogy törekszik arra, hogy kellemes élményeket adjon (bizonyos mértékig hordozzon a tenyerén, de ezt egészen apró figyelmességekkel is el lehet érni).

Legyen önálló véleménye, amiért határozottan kiáll, de nem úgy, hogy közben másokat földbe döngöl és mindenki hülye, aki nincs vele egy véleményen.

Vannak, lehetnek gyengeségei, amiket kellő önkritikával felvállal.

Összességében tehát olyan ember, akire biztosan lehet "támaszkodni". Aki képes irányítani egy kapcsolatban, de úgy irányít, hogy én attól jól érezzem magam. Ha nem ilyen a pasi, akkor én is (bármelyik nő) átveszem az irányítást, aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy nem érzem jól magam az egészben, és inkább kilépek. Mert sem a tutyimutyi férfiakat, sem az ősbunkókat nem tudom elviselni.

2013. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Lányok! Le lehet csavarni a hangerőt! Máskor, amikor megkérdezik, mi a vonzó az ilyen állatokban, mindig azzal jöttök, hogy "mert ő férfias, nem olyan nyámnyila, mint ti!"

Egy csomó nő bukik manapság az ilyenekre.

2013. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!