Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha egy rég nem látott srác váratlanul szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés

Mondjuk régen sokat találkoztatok , de nem történt semmi (még be is jött nektek a srác) aztán egy jó ideig nem láttátok egymást de mikor összefuttok akkor a srác elmondaná ,hogy szerelmes belétek.

És a srác egyébként tegyük fel ,hogy (régen is jó volt) de időközben nagyon nagyon jó pasi lett.


2013. okt. 24. 21:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne szánalmas? Mert beleszeret valakibe attól még nem lesz szánalmas valaki. És nem biztos ,hogy nem lépett tovább. De lehet hogy eszébe jut valaki és megint rá gondol és megint megint stb... Aztán mivel be nem teljesedett dolog volt miért ne szerethetne bele újra?

Egyébként ez a helyzet is eléggé komplikált... Mondjuk úgy ,hogy nem írhatok rá...

És te 73%-as mikor láttad őt utoljára?

2013. okt. 24. 22:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem venném komolyan még magamtól sem, ha egy nap unatkoznék, éppen nem lenne senkim, és ettől eszembe jutna egy emlék valakiről, akivel már a kapcsolatot sem tartom, aki valószínűleg sokat változott azóta, mint ahogy én is, de miért ne érne meg egy próbát, ezért úgy döntök, beleszeretek. Gyakorlatilag a semmiből, még csak nem is egy exszel folytatnám ott, ahol abbahagytam.
2013. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért nem írhatsz rá?

Hát én csak utcán találkozok vele. De kb. 1 hónapja láttam utoljára.


Szerintem sem szánalmas. Az érzéseket nem lehet irányítani. Sok példát tudok hogy valakik összejöttek, utána szakítottak, jártak más emberekkel de a végén megint egymásnál kötöttek ki.

2013. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyilván legyezgetné a hiúságomat,és jól esne.Örülnék neki.
2013. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!