Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy nehezen összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy nehezen összejöttem egy lánnyal, erre rámnyomult életem szerelme. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.Az egyik ismerősöm egy számomra hihetetlenül vonzó lány,udvaroltam is neki de elutasított.Nagyon nehezen hevertem ki,igazából nem is tudtam.

Aztán most, 1 évvel később találtam egy aranyos,helyes lányt aki összejött velem pedig nem vagyok egy álompasi.Ő az első barátnőm.

Miután kiderült hogy együtt vagyunk,a régi szerelmem többször is írt facebookon,odajött hozzàm,mintha kihívóbban is öltözne,szemez velem..

Mit csináljak?! Szeretem a barátnőmet,de nem lángoló szerelemmel és ő tökéletes lenne számomra..nem fogom otthagyni a lányt aki szeret,de ez a helyzet rettenetesen fáj.Évekig szabad voltam akkor eldobott most meg nyomul? Nem akarom eldobni a biztosat bizonytalanért de megint kezdek beleszeretni..


Miért csinálja ezt?!

17/F


2013. okt. 24. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak az érzéseiddel akar játszani, ha otthagyod a csajt 1 hétig még hiteget aztán hagy :D
2013. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Borzalmas vagy. Ha nem a barátnőd a legjobb nő számodra, akkor ne légy vele! Részemről ennyi! Undorító ez a nincs ló-szamár is jó viselkedés! Meg kellene mondanod neki,hogy nem akarod áltatni, nem szereted őt eléggé!

Függetlenül a másik csajtól!

2013. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

életed szerelme? :( ...azt hittem az én vagyok...:(


SP voltam, sziasztok

2013. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nyugi.Nem csak kényszerből vagyok vele.

Szeretem mert kedves,aranyos,vidám,okos,csinos,és törődik velem.

Csak nem érzek olyan "lángolást" meg rózsaszín ködöt.


A másik lány meg hasonló csak minden a négyzeten.


Gondolom hogy csak hitetget de ez nagyon r*hadékság.

2013. okt. 24. 22:38
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha tényleg szereted a barátnődet, akkor le se szarod, hogy a másik lány mit csinál, MERT NEM IS LÁTOD. Ha nem teszed helyre Magad, nem lesz jó vége, mert odalesz a mostani barátnőd, akiért meg odáig vagy csak kihasználna és eldobna.
2013. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kis mentegetőzésed sem változtat a helyzeten. Most ne magadra gondolj, hanem a párodra, és hogy hogy tisztességes vele!!
2013. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez kéne és nehéz megérteni de tényleg az első lány aki nekem a tökéletesség netovábbja aki évekig tetszett.Hogy tudnám így semmibe venni?
2013. okt. 24. 22:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, számomra sose volt "rózsaszín köd"... persze lehet hogy én csinálok valamit rosszul. Őszintén szeretni valakit nem a lila ködből áll.

Azért csinálja, mert látta-élvezte hogy próbálkozol nála, rajongsz érte. Akkor szabad voltál nem kellettél neki.

Most hogy van más "elfoglaltságod" vele nyilván nem foglalkozol, hát hiányzik neki. Nem te hiányzol, csak az hogy foglalkozz vele.


Szóval szerintem szard le úgy ahogy van.

2013. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jaj,6-os.

Őneki se én vagyok a "Nagy Ő". Ha találna egy olyat belsőre mint én,csak külsőre jobbat,lecserélni mint a sicc

Szeretjük egymást de nem elvakultan.

2013. okt. 24. 22:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
csak azért kellesz neki most, mert lett barátnőd. úgy van, ahogy az első is leírta. amint szakítanál a barátnőddel, a csaj sem érdeklődne irántad. az ilyen lányok tipikus méhkirálynők: legyenek körülötte pasik, akiknek húzhatja az agyát, de persze neki nem kell igazán egyik sem. de amint távolodik tőle valamelyik pasi, rögtön visszarántja a gyeplőt, hogy "hé, attól, hogy nekem nem kellesz, én igenis kelljek neked". undorító fajta, ne hagyd magad átverni. a válasz is itt van: "Az egyik ismerősöm egy számomra hihetetlenül vonzó lány" vonzó, megdugnád, ennyi, de személyiségre valsz egy pitsa.
2013. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!