Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Akik szűzek ti is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Akik szűzek ti is így éreztek?

Figyelt kérdés
Ti is éreztek néha úgy hogy milyen jó lenne ha lenne egy barátnőtök akiket ölelhettek,puszilhatok? :(

2013. okt. 25. 15:29
1 2
 1/13 Zakathol ***** válasza:
100%
Akik nem szüzek és nincs partnerük, azok is szoktak így érzeni. Most jobb?
2013. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyere engem puszilgathatsz
2013. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 es lány vagy? :(
2013. okt. 25. 15:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen :) Én teljesen így érzem...:D
2013. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem is ugyan az írt a 2-es és a 4es nem ugyanaz...:D
2013. okt. 25. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem a szűz fiúk érzéketlenek. Nem is akarnak emberi kapcsolatot! Az első aktus nekik kényszer és csak utána lesznek érzéseik a fiúknak -.-
2013. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A fő kérdésedre válaszoltam -.-" Az, hogy itt kommentben miket kérdezgetsz, az hidegen hagy...
2013. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"nem is ugyan az írt a 2-es és a 4es nem ugyanaz...:D" Mekkora fail. Az eszedbe sem jutott hogy esetleg a fő kérdésre válaszolt valaki?

Egyébként igen én is így érzek. (és nem a kettes vagyok én sem)

2013. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de én is így vagyok vele. Olyan szeretethiányos vagyok, néha már a párnámat meg a macijaimat szoktam ölelgetni :( gondoltam már hogy csak ezért összejövök egy fiúval de nem vagyok szerelmes senkibe, kihasználni meg nem akarok senkit. Úgyhogy csak.. szenvedek :D meg próbálom elterelni a figyelmemet.
2013. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam már megszűnt ez a érzés. kb 17-18 max 19 éves koromig éreztem ezt az érzést. Ezután átment egy öngyilkossági vágyba. Ez kb 2 év kezdődött el bennem és azóta már túl vagyok egy öngyilkossági kísérleten és már tervbe van a következő, ami remélem az utolsó is lesz egyben.


Összegezve, tehát amikor már ilyen szeretethiányod van és vágysz az érzelmi ingerekre egy másik féltől, na akkor kell elkezdeni keresni egy barátnőt, félre kell dobni a félelmeket és a szégyent, ezt meg kell hozni, ez az a bizonyos áldozat, valamit valamiért, azért, hogy elkerüld azt, hogy a szeretethiány át menjen öngyilkossági vágyba.

2013. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!