Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik/Srácok/Férfiak! Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/Srácok/Férfiak! Mennyi idő után estek szerelembe? Mik a személyes tapasztalataitok, miket éreztek olyankor, és milyen a viselkedésetek?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a kommenteket.:)
2012. nov. 22. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon hamar:/ Akár 2 hét alatt és még így is tartós. 26F
2012. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

változó,a helyzet adja :)


amúgy nem könnyen. :)

2012. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elég könnyen

17/F

2012. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég hamar, ha megfog, ha nem akkor még idővel sem, és nehezen felejtek is. Egy életre választó típus vagyok, de ez már nem lesz igaz...
2012. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első látásra dologban nem hiszek, de ha jól érzem magam egy lánnyal, egy este is elég. (Nem kell rosszra gondolni, csak szimplán együtt töltünk valahol egy estét.)
2012. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én akár első látásra is. :-/ Olyankor féltékeny leszek rá, folyton keresem a társaságát. De mióta szerelmes vagyok egy gyönyörű lányba azóta másba nem tudok beleszeretni. :-) 15/f
2012. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beleszeretni valakibe minimum két hónap kell.Amit előtte érez az ember,az még csak rajongás.De ha úgy érzi az ember hogy szerelmes,az még csak a helyzetnek van,és nem a lánynak.Vagyis annak az öröme,hogy van melletted valaki.
2012. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:39, tulajdonképpen egyetértek, de azért leírnám más szemszögből is.


Az egy nap utáni szerelem szerintem már lehet a szerelem érzése. Olyankor az derül ki, hogy egy lány a szerelem érzését kelti bennünk. És ez szorosan kötődik lány személyéhez, tehát nem a helyzethez. Pontosabban ahhoz a személyhez, akinek ezt a lányt megismertük.


Két hónap után pedig az derül ki, hogy a megismert személy és a valódi személy mennyire azonos. Magyarul, hogy nem ismertük-e félre. De a szerelem ettől még valós az első két hónapban is.


Sokan úgy élik le az egész életüket, hogy szerelmesek, miközben végig egy többé-kevésbé téves képet vetítenek a partnerükre. Ettől még az érzés valódi és nagyon is személyes.

2012. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!