Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy srácnak tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srácnak tetszik az illata, az elősegíti, hogy tetsszen a srác is?

Figyelt kérdés
Előre bocsi, hogy ilyen hülyén tettem fel a kérdést! Remélem azért értitek :)
2013. okt. 25. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem segíti elő, de maradandó nyomot hagy a másik emberben.

Nem is oly rég nekem is volt ilyen tapasztalatom. Pedig leheletnyi volt a srácon az illet. de még mindig emlékszem rá:D

2013. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2013. okt. 25. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik az illata, de a pasi nem, akkor természetesen nem. Ha viszont átlagos a pasi és jó az illata is, akkor elősegíti valamilyen szinten :D
2013. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rám eléggé van hatása a jó férfi parfümöknek.

Volt már olyan srác ismerősöm, akire majdnem rámásztam az utcán csupán egy arcra puszi alatt. Valami nagyon drága francia parfüm volt rajta, ízlésesen elosztva, ő maga pedig ... 190 cm magas :-D

2013. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van 1 osztálytársam aki pont előttem ül. Amúgy tök semleges. Nem csúnya, de nem is tetszik. De egyik nap olyan jó illata volt hogy egész nap a közelébe akartam lenni úgy éreztem beleszerettem :D

Ha meg alapból is tetszik valaki és még mellé jó illata van, akkor már automatikusan belé esek.

De ha nem jön be akkor nem sokat segít sajna.

Szóval nálam így van :)

2013. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

IGEN. NEKEM nagyon basszus.

bárcsak megszerezhetném azt az illatot, de gyáva vagyok rákérdezni a pasinál.

megőrjít !!!!!

2013. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valamilyen mértékben igen. de ha egy nagyon csúnya srácnak jó illata van akkor nem. ha egy átlagos srácnak van nagyon jó illata akkor nagyon sokat rásegít!!!!!!! multkor a barátnőmmel beültünk egy kávézóba és elsétált mellettünk egy szívdöglesztő pasi és az illata is marhajó volt *--mindketten "szerelmesek lettünk"
2014. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen,ha egy atlag fiurol van szo! Vagy helyesrol! De sztem ha nem vagy helyes ,akkor oedig vannak illatok,amik rossz erzest keltenek bennem,es veszelyben erzem magam! Am talaltam egy Pull&bear pulcsit ami nagyon illatos vplt es tudom kie :)
2016. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!