Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Seveled senélküled kapcsolat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seveled senélküled kapcsolat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve húzzuk már ezt az egyszer szeret egyszer nem kapcsolatot, én is hibáztam, ő is. Mindenkitől azt kapom hogy sz.rjak az egészbe mert csak egy h.lye p1csa. De nem tudok, mivel annyi sok emlék jár folyton a fejembe, hogy egyszerűen minden dologról ő jut az eszembe. Megmondta hogy nem szeret, de érez valamit irántam.. Újrakezdeni nem akarja, mert neki jó ez így. Hát nekem nem. Mit csináljak? hagyjam vagy tovább szenvedjek? 18f alany:16l

2013. okt. 25. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom nem a sokadik barátnőd... keress másik csajt! ezt nem azért mondom, hogy helyettesítsd, csak hogy megtapasztald, vajon tényleg csak ő kell-e, vagy inkább csak egy barátnő kéne... tudom, nagyon romantikus kitartani egy bizonyos csaj mellett, én is csináltam, de hidd el nekem, ha nem fülig szerelmes beléd egyszerűen nincs értelme! keress egy másik csajt és fedezd fel a saját érzéseidet!
2013. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szépen leírtad, viszont szerintem két mondatod nagyon arra utal, hogy érzelmi csapdába akar bevezetni a csaj és billegtetni:

"Megmondta hogy nem szeret, de érez valamit irántam.. Újrakezdeni nem akarja, mert neki jó ez így. Hát nekem nem."

A helyedben egyelőre egyedül maradnék, nem keresnék most mindenáron lányt magamnak, viszont lezárásként v.mi lefárasztó tevékenységet választanék magamnak, pl. egy erősebb sportot: úszás, kocogás, rengeteg bulizás, amely nem éppen az iszákosságról szólna, csak új emberek felfedezésébe.

2013. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hódítsd meg.
2013. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

első kettő köszönöm, tényleg köszi a válaszokat:)

3. ha lassan egy év után azt mondja hogy nem szeret, hova próbáljam hódítgatni?

2013. okt. 25. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!most írtad a 3.válaszolónak,hova hódítsd.épp ez az ha 'nem szeret' és (újra)meghódítani se tudod(/akarod/teszed) akkor hova akarsz te kitartani mellette?! mikor más pasival randizgat akkor fog leesni h. tovább kéne állni.?! Szerintem lépj tovább,felejtsd el vagy pedig járj vele tényleg úgy hogy mindenetekkel szeretitek a másikat,de ha ez nincs meg akkor mi értelme van ennek az egésznek?
2013. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fog mással randizni, mert nem akar senkit. Ennek vannak személyes okai amit itt nem fejtenék ki, de nem betegség vagy hasonló. Próbáltam már elfelejteni, de nem megy. Kettesbe tök jól elvagyunk, de társaságban viszont mint ha alig ismernénk egymást. F4szom kivan ezzel az egésszel de kajak..:S
2013. nov. 5. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!