Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nemnek könnyebb kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nemnek könnyebb kapcsolatot teremtenie?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiúnak.
2013. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem nemfüggő hanem egyén függő. Vannak olyan nők és férfiak is akik könnyen kialakítanak kapcsolatot és vannak olyanok akik nem, szóval én nem foglalnék állást egyik nem mellett sem.

Megjegyzem így nőként próbálkoztam már, de nem lett egyikből sem semmi. Nem tudom férfiként mennyire lennék sikeres :D

2013. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nőnek könnyebb mert ő dönti el kivel akar és kivel nem ismerkedni! A férfi hiába erőlködik! Mindig a nő választ! Így nekik könnyebb!
2013. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A férfinak könnyebb mert ő dönti el kivel akar és kivel nem ismerkedni! A nő hiába erőlködik! Mindig a férfi választ! Így nekik könnyebb!
2013. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Túl sok az ellentmondás, inkább mondok egy saját véleményt:

a férfi választ hogy kivel szeretne és kivel nem, a nő meg eldönti, hogy akar-e azzal a férfival, vagy nem.

És ez a kérdés lényege, hogy ilyen körülmények között kinek könnyebb?

2013. okt. 23. 00:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben a férfi választ (ergó ő kezdeményez) és a nő dönt, akkor úgy vélem a nőnek ilyen konkrét esetben valamivel könnyebb a dolga.

Viszont sok olyan nő van, aki kezébe veszi úgymond az irányítást, kezdeményez és szerintem olyankor meg pont a férfinak van könnyebb dolga.

Nagy általánosságban meg szerintem nincs erre egyértelmű válasz, hogy kinek könnyebb, mert - mint már írtam - van aki könnyen és van aki nehezen ismerkedik, legyen szó nőről vagy férfiról.

2013. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapesetben a pasi pedálozik, de a nő dönti el, hogy ezt hogyan fogadja. Mégis, ha megnézzük, egy pasi, mire megnősül, túl van kismillió liezonon, míg a csaj sokszor csak egy-kettőn.
2013. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Emberek ***** válasza:
Annak könnyebb, akiben megvan az a fajta merészség, és képesség, hogy könnyen alakít ki kapcsolatot. Ez pedig nem attól függ, hogy az illető férfi, vagy nő.
2013. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!