Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés során hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során hogyan lehet kideríteni hogy a férfinak van e autója? Úgy hogy ne kelljen konkrétan rákérdezni.

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 20:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Elvárom hogy ha nekem van akkor neki is legyen. Ennyi. Szeretnék kényelmesen járni programokra, más városba kirándulni, vagy nyaralni. Alap elvárás manapság. De kössz hogy senki sem a kérdésre válaszolt.
2013. okt. 25. 21:03
 12/35 anonim ***** válasza:

Elkezdesz beszélni a sajátodról,és hátha felhozza az övét,ha van neki.

Amúgy lövésem nincsen,sosem érdekelt az ilyen.

2013. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked van, akkor minek kellene az ove is? Hogy kulon autoval menjetek? Nem lenne eleg ha csak tankolna a tiedbe?


Ne csodalkozz majd ha egy pasi megkerdezi, hogy van-e farkad, mert neki van es ma mar ez igazan egy elvaras :)

2013. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

alap elvárás...

van autóm, nem is kell vele szégyenkezni, de ha valaki ilyet mondana nekem elküldeném a halál faxára.

2013. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
De hülye vagy... Amúgy ha neki van akkor minek legyen neki is, a tieddel nem tudtok ide-oda járni, hm?
2013. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Nevetséges ember lehetsz, bár bocs.
2013. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Hogy nézne az ki hogy a nőnek van, a férfinek nincs és a nő viszi ide oda? Azért ne cseréljük fel a szerepeket.
2013. okt. 25. 21:10
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

-.-


Ha van jogosítványa, vezethet ő. De ezt a kérdést kamunak nyilvánítom, ilyen ostoba ember nincsen, ennyi.

2013. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Ha neked ez ennyire fontos kérdezd meg egyenesen.

Tényleg nem értem minek két autó.

Nekem van, mert szeretem a kocsikat, és akartam egyet, de mivel a belvárosban lakom alig használom, többször gondoltam már rá, hogy eladom.

2013. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Van autóm, de olyan nővel akinél ezen áll vagy bukik a kapcsolat az életben nem jönnék össze. Remélem sosem találkozunk.
2013. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!