Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés során hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során hogyan lehet kideríteni hogy a férfinak van e autója? Úgy hogy ne kelljen konkrétan rákérdezni.

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 20:56
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Mi ezen a kamu? Jó ég... ne legyetek ennyire szánalmasan irigyek. Nekem ez feltétel már tini korom óta, kész ennyi, nem fogok senki véleménye miatt változtatni rajta. De most úgy alakult egy pasival, hogy ismerkedünk, jó is vele, de ez nem derült ki eddig semmiből, konkrétan meg nem illik megkérdezni. A kérdés nem ez volt, mint amire válaszokat kaptam. Egy normálisat kaptam csak azt köszönöm.
2013. okt. 25. 21:16
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

egek.

istenek az egekben.. Komolyan léteznek ilyen nők? Szóval ha neked van kocsid akkor a párodnak is legyen kocsija csak hogy ketten szennyezzétek a környezet feleslegesen nem? Ha van kocsid örülj neki...és oszd meg a pároddal..szerintem ez így megy..Na az milyen lenne ha a férfiak alapelvárásként csak olyan nőt keresnének akinek van kocsija? Szerintem roppant szánalmas dolog hogy egy kibsztt tárgy legyen az egyik ok ami miatt összejövünk xy miatt. Ahogyan már előttem is írták.."fődet' rád."

2013. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a pasi minimum elvárása hogy legyen egy új 27"-os iMaced, különben mehetsz a csába. Lehet ő is épp azon agyal hogy a fenébe kérdezzen rá hogy ne raboljátok feleslegesen egymás idejét.
2013. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy életem során elkerülnek az ilyen pi csák.
2013. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Lányként írom, hogy komolyan sajnálom szegény férfiakat, akik belebotlanak egy ilyen nőbe. Szánalmas ember lehetsz, ha neked ilyen kritériumod van párválasztás terén. Ez már tényleg vicc. Ráadásául még logikusnak sem mondható. Szívből remélem, hogy egyszer a közeljövőben összetalálkozol álmaid férfiával, aki gazdag lesz, jóképű, luxus kocsijai lesznek, vagy 50, és irdatlan jóképű lesz, értelmes ember, majd szépen pofára esel nála, mert visszautasít egy olyan dolog miatt, ami neked SOHA nem adódhatna meg. Majd megtudod, milyen érzés.
2013. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
És ha kiderül, hogy nincs autója ... el fogod küldeni, szimpátia ide vagy oda? Ez komoly?
2013. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs. Megtehetném, hogy legyen, de mivel a cég, ahol dolgozom, ad szolgálati kocsit, igy nincs szükség sajátra. Na bumm. Akkor most mi is van? Mert hogy én egy 1000 köbcentis városi futkosóval nem vinnélek nyaralni, az tuti. Egyébként én jobban szeretek repülővel nyaralni járni. Tudod, kinek lenne kedve meló kezdete előtt még fél - egy napot vezetni.


Egyébként ne csodálkozz, ha azt mondják rád, hogy felszines vagy. Teljes mértékben igazuk van. Tudod, taxival is ugyanolyan kényelmes lehet közlekedni, és ahhoz nem kell, hogy kocsija legyen...


Értelmes választ pedig csak értelmes kérdésre szokásom irni. A tied nagyon távol áll tőle.


Volt egy csaj ismerősöm (hála a jó égnek, csak a baráti társaságunk volt közös), aki állandóan ugyanezt hangoztatta, hogy ha egy pasinak nincs kocsija, az bukott ügy. Én akkor a belvárosban laktam, minden lényeges hely negyed órán belül volt gyalog, ráadásul a belváros kuszasága miatt ott kocsival nehezebb is közlekedni, mint gyalog. Persze felőlem aztán lehetsz felszines, engem nem zavar... viszont akkor már illik az elején közölni, hogy "hé, f*aszikám, ha nincs kocsid, hagyjuk itt abba".. tudod, csak azért, hogy mindenki tudja, kivel van dolga.

2013. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
A kérdés után ki is dobnálak. Aztán gondolkodhatnál...
2013. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert neked tini korodban is volt autód ugye? Te nagyon idióta. :D De most komolyan... és csodálkoznak, hogy milyennek tartják a nőket, nah vajon miért?
2013. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Aha, kicsit se felszínesek és anyagiasak a nők. E héten ez már a nyolcadik ilyen kérdés...


Na Noydrácska, Nemadomfel és a többi habzószájú betűharcos, most gyertek elő ,most ugassatok, legyen nagy pofátok pajtiskáim, gyerünk, lehet cáfolni :DDD

2013. okt. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!