Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés során hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során hogyan lehet kideríteni hogy a férfinak van e autója? Úgy hogy ne kelljen konkrétan rákérdezni.

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 20:56
1 2 3 4
 31/35 Pain for Pleasure ***** válasza:

#30

Nem minden nő anyagias, így az állításod nem igaz. Kivételek mindig akadnak, még ha kevés is.

2013. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem jönnek elő, lapítanak. Nincs miért előjönniük.....
2013. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
röhejes vagy .és az összes magadfajta. pl: az osztályomban a csajok nem néztek semmibe amíg be nem mentem motorral. utána rajongótáborom lett XD. elküldtem az összeset a qrva annyába. remélem a te elvárásodra is jól reagálnak majd az srácok.
2013. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
"azért ne cseréljük fel a szerepeket" Egy férfinak tényleg az lenne a szerepe hogy vigye egy nő seggét ide-oda-amoda, épp ahova a nő menni akar, nyaralni, kirándulni stb.. Olvass utánna a törikönyvben, hogy mi volt a nőnek a feladata 100-150 évvel ezelőtt és hogy az egyik előttem válaszoló szavaival éljek: remélem sosem ismerlek meg !!!!!!!!!!
2014. ápr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Jézusom. Remélem csóri pasi megmenekült tőled ......
2018. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!