Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a gond velem? 28/N

Figyelt kérdés

Lányoktól szeretnék segítséget kérni.

Az a problémám, hogy mostanában szinte csak negatív kritikát kapok a férfiaktól, úgy érzem, hogy már nem vagyok számukra olyan vonzó mint még 1-2 évvel ezelőtt. Sose voltam egy nagy szépség, vagy feltűnő jelenség, mégis érdeklődtek irántam a pasik, és a legtöbbjük bájos, aranyos lánynak tartott és ez bőven elég volt ahhoz, hogy meg tudjam őket hódítani. Valami miatt mégis különlegesnek tartottak, pedig tényleg nagyon egyszerű és visszafogott vagyok. De mostanában viszont azt érzem, hogy ez már nem elég, hogy kevésnek tartanak a férfiak, mert egyre kevesebb pozitív visszajelzést kapok. Én változhattam meg vagy az igények változtak ennyire?

Lányok, a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, (képet is küldhetek priviben) szerintetek miben kéne megváltoznom, sminkeljem magam, hordjam másképp a hajam, mit csináljak, hogy ne legyek ennyire érdektelen? Valóban jellegtelen vagyok így v. nincs gond a külsőmmel?

Légyszi segítsetek.

Ha kép alapján jobban tudnátok véleményt mondani, akkor inkább küldjetek privit, mert a felhasználónév alapján hátha ki tudom szúrni a fiúkat, mert nekik még véletlenül se szeretném elküldeni. Nincs nekem szükségem arra, hogy lefikázzanak és még jobban aláássák az önbizalmamat.

Segítségeteket előre is köszönöm.


2013. okt. 25. 22:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
kedves 1-es: kicsit uncsi már ma este ez a sok szilvás buktázás. Kérdező, küldj képet (:
2013. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Döntsd el mit akarsz.

Lányokat, akik azt mondják, hogy Á nincs veled semmi baj, vagy olyanokat, akik meg tudják ítélni, hogy érdekes tudsz-e lenni a férfiak számára. Mert azok, akik erre képesek, állva pisilnek.

2013. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
szerintem is szilvasbukta lehet a megoldas
2013. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

3


Férfi vagyok, de ülve hugyozok, legalábbis otthon :D Ne tessék általánosítani.

2013. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira a külsőn múlik, hanem sokkal inkább a kisugárzáson, stíluson.

Lehet, hogy az önbizalmaddal van gond?

2013. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

3


Férfi vagyok, de ülve hugyozok, legalábbis otthon :D Ne tessék általánosítani.

2013. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3-as az a baj, h itt nem férfiak válaszolgatnak, hanem szűz tinifiúk...
2013. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy csak pozitív véleményekre vagy kíváncsi.

- Ugyan, drágám, semmi baj nincs veled. A pasik a hülyék.

Gondolom, valami ilyesmit szeretnél hallani.

2013. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
szia :) én egy fiú vagyok és énis ismerek lányokat akiket eleinte nagyon különlegesnek tartotam valamiért felkelteték az érdeklödésemet csak ránézésböl valami megofogot benük pedig sokan mondták hogy csúnyák meg hogy átlagosak. személyes tippem/tanácsom az hogy legyél olyan mitn régen és ne a "férfiak" véleményére figyelj hanem ara az egynek a véleményére aki érdeklödik irántad keres soklány ot rontja el hogy sokembernek akar tetszeni nem annak akinek kellene és emiat átlagosá válnak a szemükben és a többi fiuse nézi öket töbe mitn bárki mást mert már senkise vél benne felfedezni valami különlegest. ha szeretnél beszélgetni nyugodtan irj szívesen beszélgetek ilyen dolgokrol :)
2013. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintem nok tudjak a legjobban kritizalni egymast kuldj kepet ha gondolod :)L/19
2013. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!