Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 25 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 évesen még nem volt barátnőm, az azt jelenti vmi gond van velem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz... csak még barátnőm nem volt. Ami kicsit ironikus, mert tini korom óta komoly kapcsolatra vágytam.


Állítólag átlagos-helyes pasi vagyok. Valahol a kettő között.


Volt már aki ismeretlenül azt vágta a fejemhez, hogy velem van a gond.

És elültette a bogarat a fülembe.


Vélemények? Ez rémisztő a lányoknak?


Csak mert volt olyan lány, aki emiatt úgy nézett rám mint a véres rongyra. (mert neki 20 éves létére 6 komoly kapcsolata volt)


2013. ápr. 24. 12:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Nem veled van baj hanem valami baj van a világgal. Nem tudod mi az, csak azt, hogy van. Mint egy szilánk az agyadban... ami megőrjít. Ez az érzés hozott el a gyakorikerdesekre. Tudod, hogy miről beszélek?
2013. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
#1 +1 :DDD:D
2013. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Azt hiszem.


Csak rosszul esik, hogy mégis rám néznek úgy, mint egy hülyére...

2013. ápr. 24. 13:01
 4/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem veled van gond hanem azzal aki 20 évesen azt mondja 6 komoly kapcsolaton van túl!
2013. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
#3 sajnos most az első válaszoló is ezt tette :(
2013. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Nem ez nem igaz!Csak ez ugrott be. De amúgy belülről már rohad a világ szépen lassan csendesen.


Amúgy meg igen azt én is szeretem amikro azt mondják 20 éves vagyok és 6-7-8 komoly kapcsolaton vagyok túl...na az marhára komoly lehetett..

2013. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
akkor mégiscsak velem van a baj.
2013. ápr. 24. 13:05
 8/37 anonim ***** válasza:
#6 de egyébként még ha hülyeségből is írtad volna, akkor is így lenne
2013. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
igen akkor is...
2013. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nem találkoztál a megfelelő lánnyal.Manapság nehezbb olyan lányt találni (korosztályodból) aki maximálisan azon van hogy építsen egy kapcsolatot, de csak tengilengizzen benne.
2013. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!