Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változhatnék magamon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változhatnék magamon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom sablonos lehet de nem volt még barátom. 17L vagyok..és eddig gondoltam nem baj, nem kell erőltetni ezt de nagyon szeretnék vkit, és nem menőségből..hanem mert szükségem van.. nehezen tetszik meg valaki..és az a baj h ha elutasítok vkit mert úgy érzem enm illünk össze, akkor az nemsokra rá összejön egy másik lánnyal..de ha engem utasítanak el akk én mégsem tudok összejönni senkivel.. a bnőim is szinglik, sokat mozdulok ki, dolgozgatok it, meg ugye a suli (iskola felejtős fiú téren sok a bunkó , meg am sincs senki ismerősöm úgy). Néha bulizok, és eddig csak buliban kavartam párszor életem során de hát az így persze nem komoly, csak meguntam ezt a helyzetet..:// Nem is nagyon látok velem korabelieket, vagy beképzelteket akik átnéznek rajtam.. meg rengeteg lányt látok aki csinos , sokkal divatosabb mint én finomabb az arcuk, nyilván a fiúk többsége az ilyen lányokat keresik, és ilyenkor ezekre a lányokra picit irigy vagyok... próbálok csinos lenni, de mintha mindenki lszarná.. nem tudom mintha negatív dolgokat sugároznék a fiúk irányába vagy nem tudom..és hiába mozdulok ki, egy fiú sem fog odajönni hozzám, meg am sok fiúnak már az a terméeszetes ha egy lány fut utána, ami kiakasztó..

nem tudom, azért nem szeretném azt sem ha 20 évesen lenne az első barátom, mert tényleg szeretnék vkit akivel szerethetjük egymást.. nem értem h sok rbancos csajnak miért lehet ezer pasija szinte bárki akit megkaphat, én meg csak egyet szeretnék de nekem nem lehet?

+ Tökre nem értem, a nővérem nem rég szakított a barátjával, erre egy új szerelem máris rá talált.. és hozzáteszem nem egyfolytában görcsölök ezen, csak tanácstalan vagyok:/

17L


2013. okt. 25. 22:56
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi a címért, változtathatnék*
2013. okt. 25. 22:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól van, blablablablabla...

Nem látom át miért is kell neked fiú. A szövegedből nagyon úgy tűnik azért kell mert másnak is van és így neked is kell csak, hogy legyen és elmondhasd magadról, hogy van/volt.

Ha pedig így állsz hozzá akkor nem lesz.

2013. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az egész gondolkodásod negatív, ne csodálkozz, ha nem vesznek észre.
2013. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez nem igaz!! pont hangsúlyoztam h én is szeretném ha lenne valakim akivel szerethetjük egymást ! a szeretet a lényeg.. nem azért mert másnak is van.. de vannak ilyen csajok h 2 hetente váltogatják a pasikat, én meg szeretnék egyet akivel sokáig együtt lehetek, megbecsüljük egymást
2013. okt. 25. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:

.és az a baj h ha elutasítok vkit mert úgy érzem enm illünk össze, akkor az nemsokra rá összejön egy másik lánnyal..


Bocsáss meg tényleg nem kötekedni akarok,de ebből nekem eléggé az jön le hogy válogatós vagy ;)

És ha te az vagy mit vársz majd,hogy a srácok nem lesznek azok?

2013. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nem vágyok a hűde hejes pasikra mert beképzeltek, bunkóak.. átlagos lány vagyok átlagos fiút keresek.. semmi nagy igény. csak legyen ápolt de gondolom h ez egy lánytól is elvárható, h azért legyen igényes a külső megjelenés.. a külsőről csak ennyit!! am meg csak nehezen tetszik meg vki:/ de erről nem tehetek, nem tudom ezt befolyásolni
2013. okt. 25. 23:15
 7/7 A kérdező kommentje:
még nagyobb bunkóság ha összejövök vkivel és nem is érzek iránta semmit
2013. okt. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!