Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire támaszkodhatnék? Senkim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire támaszkodhatnék? Senkim sincs.

Figyelt kérdés
a barátnőm /első szerelem/ elhagyott azzal hogy már nincs meg a szikra, és maradjunk barátok... persze én össze vagyok törve, mivel jóformán senkim sincs akire támaszkodhatnék. mond hogy ciki, de 17 éves létemre nincs egy rendes haverom, a suli ahová járok tele van trógerekkel, egyszer sem voltam még szórakozóhelyen, (nem is vágyom rá) a szüleim elé meg nem bírnék odaállni ezzel... mindössze 2-3 haverom van akikkel kb egy hónapja nem beszéltem, de ők másvilág, ők csak a bulizásról szólnak... van 2 kutyánk is, de kinti kutyák, amolyan hobbi-házőrzők... egyedül a motoromra számíthatok, de neki hiába beszélek nem fog átölelni... mit tegyek? hová menjek, mit csináljak? merüljek bele a kockulás világába, vagy az alkoholizmusba, mi a kiút ebből?
2013. okt. 26. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
zene
2013. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akármelyik dallamot hallom meg ő jut eszembe róla... de ezt nem akarom, motorozás közben is el-el gondolkodok, de csak ő mindenhol csak ő és senki nincs aki megvigasztaljon
2013. okt. 26. 09:06
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Velem is hasonló volt...Teljesen padlón voltam, bele menekültem a kockulásba, de rájöttem, hogy nem járható út, nem volt senki, akire számíthattam volna, szóval önerőből álltam fel és nagyon megváltoztam :) Azóta semmilyen csalódás nem tudott padlóra küldeni ( pedig volt egy pár ) és ez remélem így is fog maradni :) A zene nagyon sokat segített nekem, hogyha más nem volt, akire számíthattam volna...Egy valamire viszont nagyon figyelj és ezt nagybetűkkel ki is emelem neked: AZ EMBEREK NEM SZERETIK AZOKAT AZ EMBEREKET, AKIK PROBLÉMÁVAL KÜZDENEK.IGAZ BARÁTBÓL KEVÉS VAN ÉS RAJTUK KÍVÜL AZ ÉG VILÁGON SENKIT NEM ÉRDEKLI, HOGY MI NYOMASZTJA A MÁSIK EMBERT, SZÓVAL MINDENKI CSAK MAGÁRA SZÁMÍTHAT. Tudom, egy kicsit keményen hangzik, de ilyen ez a mai világ...:/ Remélem tudtam segíteni.
2013. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 csabesz007 válasza:

az érzés múlni fog.

ha te úgy érzed hogy ha alkoholba fojtod bánatod azt te tudod, csak döntsd el mit szeretnél, és próbálj meg olyan emberek társaságába lenni, eleinte nehéz de át lehet venni az attitüdőt, idő kell hozzá persze, de ha nem adod fel olyan köröd lesz amilyet szeretnél.

Én 20ig voltam így mint te és most hogy teljesen átformáltam magam olyan cég vezetőkkel vagyok körbe véve amire nem is gondoltam volna soha, mert mentem és kerestem a lehetőséget és az embereket.

Szóval ne add fel, mindennek meg van az oka.

Jah és 21 leszek.

2013. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szia én lány vagyok igaz, de ha gondolod irj privit szívesen meghallgatlak és esetleg többször is beszélhetünk. Átéltem én is hasonló helyzetet, de nagyon fiatal vagy még előtte az élet tényleg. És erre én is akkor jöttem rá, mikor egy rohadt nagy csalódás után megtaláltam a mostani szerelmemet
2013. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 csabesz007 válasza:
még az előttem szólohoz hozzá tenném, hogy aki a problémáiddal meghallgat azzal vigyázz hogy mit mondasz neki, mivel olyan a társadalom hamar vissza üthet. Ne csak panaszkodj ÉLJ tök mindegy most hol állsz ÉLJ ne bánkodj emeld fel a fejed és zsupsz ki a világba. Kezd el látni azt ami mellett eddig elmentél.
2013. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hatalmas séták a szabadban, sport, (= akár még verseny-szerűen is belevetni magad) könyvtár, múzeum, színház (= ha a bulizás nem érdekel, gondolom inkább ezek a dolgok vonzanak)

Ilyen helyeken új arcok, új emberek, új barátságok, új élmények, és előbb-utóbb új szerelem is rád-talál.

2013. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
volt egy motoros banda akikkel hatalmas túrákat szerveztünk és teljesítettünk, de teljesen (elnézést) "elkurvultak" már nem érzem jól köztük magamat... keressek másikat?
2013. okt. 26. 09:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Szintén ez történt velem és teljesen elvesztem elhidegültem a világtól és az is tőlem 2 évig csak az embereket figyeltem közben elkezdtem kockulni de egyedül nema legjobb mégis nem volt senkim na de talàltam rengeteget ott és még mostanában is írtó jó hangulat van skypeon pedig sokáig egy igazi mosolyra is képtelen voltam a zaj függönyt ( füles ) még ma is használom de màr sokkal nyíltabb vagyok a világ felé önbizalmat is újra szereztem talán ami a legtöbbet gyógyított az az idő.
2013. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ja ami kimaradt, hogy nagyapám 2 nappal ezelőtt halt meg... és ezis most jött...
2013. okt. 26. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!