Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ennyire nagy hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ennyire nagy hátrány?

Figyelt kérdés
Egy magas (185cm), jo humorerzekkel rendelkezo, erzeseit kimutato szuz srac vagyok. Ennyire zavaro, hogy mackos testalkatom van, hogy mindenkitol elutasitast kapok? 18/F
2013. okt. 26. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem az. Attól függ, hogy milyen stílus társul hozzá. Én úgy érzem viszonylag jól öltözködöm hozzá. (187cm / ~108kg)

Ögyesen kell kezelni. Ha feszes pólót húzol, meg bénán válogatod a ruháid, az ég és föld ahhoz képest, ha ügyesen választod meg. Hidd el! Ráadásul én több mint 40 kilót fogytam, úgy mondom ezt. És mégis, megnéznek a nők néha. (ami még szokatlan nekem...)

2013. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a mackós testalkatoddal erősen megszűröd azokat a csajokat, akiknek bejössz. Miért nem sportolsz?
2013. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Regen sporoltam, de volt egy kisebb mutetem, es utana valamiert nem szerettem volna folytatni. Amikor eszbe kaptam, akkor mar kisgomboc voltam. Azota semmit nem hiztam, csak megnyultam, szoval annyira kover nem vagyok
2013. okt. 26. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz helyen és rossz emberek között keresgélsz.
2013. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!