Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya emberként miként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya emberként miként lehetnék boldog?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy kezdjek bele ebbe a kérdésbe. Nem is a mondanivalóm hiányával van itt a probléma, hanem szimplán tálalni nem tudom azon módon, hogy ne tűnjek egy olyan embernek aki szánalomra vagy empátiára vágyik.

Igaz, egy ember sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái amikkel együtt kell élnie, ha elfogadja ha nem. Saját hibáim között legnagyobb, hogy borzalmasan csúnya vagyok. Ezt a tényt én se nem felfogni nem akarok se nem elfogadni. Nem tudom megértettni magammal, hogy én is lehetek boldog ember visszataszító és elkeserítő külsőm ellenére, inkább küzdöm és küzdöm minden nap annak a reményében, hogy egyszer eljutok arra a pontra, amikor tükörbe nézve nem undorodok a saját látványomtól. Itt nem önbizalomhiányról van szó, a szín tiszta igazságról, hogy olyan arcom van amire egy nő sem mondaná, hogy helyes. Persze van az a kategória, ahol az emberek magukat csúnyának állítják be miközben semmi gond a külsejükkel, csak azért, hogy úgymond élvezze az ellenvéleményt ( dehogy vagy te csúnya, helyes vagy te, nekem tetszel meg hasonlók ) de akármennyire is szeretném én nem ide tartozom. Hangoztatni sem szoktam mennyire nem vagyok megelégedve magammal, inkább csöndben elnyomom magamban, próbálok nem foglalkozni azzal, hogy levegőnek vesznek. Néha azon gondolkozom, bár megértené pár ember milyen szörnyű az, ha az egyetlen dolog amin a legjobban változtatni szeretnék, hogy elfogadjanak nem tudok. Konditerem, jó ruhák és stílus, de ezek mind csak másodlagos dolgok. Nem megyek azzal semmire ha jó testem van, vagy jól öltözködöm ha mindezek mellett nem vagyok szép.


Vajon mit kezdhetnék magammal, hogy az áhított boldogságot megtapasztalhassam, hogy úgy érezzem van értelme az életemnek, hogy úgy gondoljak magamra, mint valaki akit hiányolnának az emberek, ha nem lenne többé? Mégis miért veszem ezt az egész dolgot ilyen komolyan? Elvégre mennyi minden más van amivel kitűnhetnék mint csak egy szép arc... de ezek engem nem érdekelnek csöppet sem. Más karrierről, családról meg egyéb dolgokról álmodozik, míg én arról, hogy lesz egy nő aki őszintén úgy gondolja, hogy jó pasi vagyok. Ez elítélendő lenne? Szánalmas?



2013. júl. 12. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne szánalmas? Az emberek legnagyobb része nyilván erre vágyik elsősorban. Ha a külsődet ennyire negatívnak látod, meg kell próbálnod kompenzálni valamivel.


Érdekes gondolataid vannak a világról, az életről? Hozd fel ezeket a haveri társaságodban. Most csak mondtam egy példát. Megpróbálni olyan helyekre járni, ahol a legnagyobb erőségeidet kamatoztatni tudod. De hogy mik ezek, azt csak te tudod.

2013. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Hogy te mennyire felszínes vagy!
2013. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a kérdező a felszínes, hanem az egész kikúrt társadalom.

Az arcformádhoz illő haj, szakáll, tiszta pattanásmentes arcbőr, ezek azért segíthetnek jobb pasivá válni! Nem tudom mi a gondod magaddal... Küldj képet ha gondolod. Mások is biztos rondának tartanak?

2013. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Felszínes? Komolyan, a kérdésemből nektek az jött le, hogy én az lennék? Tagadom és mindig is tagadtam, hogy a külső minden viszont magamnak nem tudok hazudni. Kevesebbet érek mint más aki jól néz ki ez tény.


Képet nem küldök magamról, nem szeretem ha nevetnek rajtam.

2013. júl. 12. 20:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, volt már több kapcsolatom is meg barátaim szerint sem nézek ki olyan rosszul ameilyennek én azt leírom. De ezt nem tudom hova tenni, maximum kedvesek akarnak lenni velem. Olyan ember vagyok akire mindig is számíthatnak, kedves vagyok az emberekkel gondolom ezért is kedvesek velem és nem mondják a szemembe, hogy de ronda vagy..
2013. júl. 12. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is, sz.rd le az embereket!! Próbálj meg tényleg eljutni oda, hogyha belenézel a tükörbe ne hányingered legyen, hanem tényleg legyél megelégedve magaddal! :) Ha belül minden rendben van, és harmóniában vagy önmagaddal, az meglátszik, és sugározni fogod a pozitív energiákat. :) Hogyha jókedvű vagy, és látszik rajtad, hogy boldog és elégedett vagy, akkor hidd el, mások is észre fogják venni, és akarva akaratlanul keresni fogják a társaságodat. Nők is! Mert gondolom ez is probléma lehet.. De csakhogy tudd, nem mindenki olyan felszínes, mint a többség, ki lehet fogni igazi főnyereményeket, igen, még ebben a világban is! Ne aggódj, minden jön majd, ha jönnie kell :)

Csak ehhez az kell, hogy tényleg legyél kibékülve magaddal, és ha ehhez esetleg szakember kell vagy idő, azt is sz.rd le, mert egyrészt megtalálod önmagad, másrészt ne sajnáld az időt saját magadtól. :) Nyár van, utazgass, kirándulj, találkozz új emberekkel, ha készen vagy rá, ne fordulj be! Nehogy már erre pazarold a drága idődet! :)

Ismerek én nagyon csúnya embert, és annyi önbizalma van hogy tapadnak rá a lányok.. Nem is értem, mert amúgy segg hülye, de ez már más kérdés.. :)

Hajrá!

2013. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ez egy kicsit is megnyugtat, nem minden ha valaki jóképű.

Engem sokan jó képűnek mondanak, és mégis képtelen vagyok egy nőt szerezni magamnak. Hidd el, nem ezen múlik.

2013. júl. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!