Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt (kivétel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt (kivétel aki nem), hogy a teltebb vagy husisabb nőkkel jobb a szex?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 16:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

10:


Naaa, az általad belinkelt nők nem kövérek.


Kövér alatt kb. ezekre gondolunk:


[link]

[link] (a két bal oldali)

[link]

[link]

[link]


Itt ez a kép, ami egy átmenetet jól szemléltet. Ugyanaz a nő, a bal oldali képen kövéren, a jobb oldalin jól kinézően, nem kövéren:


[link]


[link] (csinos telt nők)

[link] (csinos telt nő)

[link] (kövér, nem kövér)

[link] (kövér, nem kövér)

[link] (nem kövér, kövér)


Ezek után szerintem most már értjük egymást.



A kövérség az egészségtelenség, az egészségtelen életmód jele. Az egészségtelen életmód pedig önmagunkra, a saját testünkre való igénytelenséget takar.


A kövérek valóban genetikai okok miatt híznak el, de hogy jól értsétek, erre kitérek pár bekezdéssel lejjebb. Tehát nem az a genetikai ok, amit a legtöbben gondolnak hogy szegények bármit esznek, dagadnak megállíthatatlanul, mert genetika...


Aki pedig egészségügyi okokra hivatkozva, ez pont azt jelzi, amit mondok: Azért hízott el egészégügyi okokból, mert korábban sem figyelt magára, ezért egészségügyi problémái lettek, ami miatt elhízott.


A kövérek hatalmas többsége, hogyha nem enne szemét kajákat (fehérkenyér, péksütemények, tészták, cukrozott cukros ételek és italok, csoki, chips, gyorskaják) és mozogna rendszeresen, akkor nem lenne kövér.


Maximum annyi igaz, hogy vannak elhízásra genetikailag hajlamosabb és kevésbé hajlamos emberek. És mikor azt látja a genetikailag hajlamos, hogy a kevésbé hajlamos egészségtelen életet élő, egészségére igénytelen ember tömi magába a szemét kajákat és nem mozog, de mégsem hízik el, akkor azt hiszi hogy ugyanezt ő is megteheti. De nem tehetné meg, pont ahogy a szívproblémákkal rendelkező sem teheti meg, hogy induljon a maratonon. Azaz indulhat, csak éppen belehal.


És még egyszer, mikor kövérekre gondolok, akkor az első kb. 5 képen szereplőkre gondolok.

2013. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert gondolom, nekik pont ilyen tapasztatuk van. A "(kivétel, aki nem)"-nek meg másmilyen tapasztalata van. Ennyi.

Én nem hiszem, hogy ettől függene a szex minősége.

2013. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, az azért, mert arra bukik. Ennyi :)

Egyébként én most telt vagyok, de voltam vékony is, és nem gondolom, hogy attól, hogy van rajtam pár kiló plusz, jobb lett velem a szex..

2013. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
en tapasztalatbol mondom,hogy a husisabb csajok sokkal jobbak...
2013. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért jobb a teltebb nőkkel a szex, mert nem zörög a csontjuk. XD
2014. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
fuj ki akarna husgolyoba mártogatni a micsodáját? pfhujjj xddd ember nemár :D maradjunk a vékony csinoskáknál :) nem kellenek a pufirizsák
2015. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a vékonyak a jobbak a dagadt hordók meg csak egyenek oszt kipuffadnak majd ugykell nekik yeahh!! :P
2015. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#11 azok a nők nem husisabbak, teltebbek, mint ahogy a kérdésben szerepel, hanem elhízottak, fokozottan túlsúlyosak. Amiket #10 linkelt be azokat én nem tartom kövérnek, hanem a média tartja kövérnek. Akármelyik fogyókúrás képen látsz ilyeneket.
2015. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!