Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúnak vagy lánynak jobb lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AkitLáttálÁlmodban kérdése:

Fiúnak vagy lánynak jobb lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok kérdés volt erről, de én a mostani véleményekre vagyok kíváncsi mind tudás és mind tapasztalat alapján. Szerintem lánynak jobb lenni. 10-szer könnyeben találnak párt az életben. Elnézést ha a kifejezést rosszul mondom, de a nők elfogultak. Ezt úgy értem, hogy a nők sokszor elvannak a maguk kis világában és les*zarják a külvilágot. Elvannak a barátnőikkel és élik jól az életüket,megvigasztalják a barátnőik őket ha szomoruak. A férfiak(ami jó magam is az vagyok)pedig semmi érzelem és semmi empátia nincs bennük. Sokszor gyerekesek és képtelenek előre látni, hogy amit tesznek hatással lehet a jövőre. Szóval....éretlenek. Ha választanom kell e között és a másik élet között akkor én lány akarnék lennie. Najo,igaz, hogy problémák lehetnek. De jobb élet lenne mint fiúként.
2013. okt. 15. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Változó. Valamikor jobb lánynak lenni, de valamikor jobb fiúnak. Sok mindentől függ.
2013. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Lánynak.


1-nem kell paráznod az miatt, hogy 1 fiúnak sem jössze be.

2-ha 1 pasi nem tetszik simán lekoppinthatod.

3-letudod húzni a vén fa--ikat.

4-...

5-...

stb, stb, stb....

2013. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
93%
2-es miért nem kell paráznia egy lánynak, hogy egy pasinak sem jön be. Szerintem simán előfordulhat.
2013. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nem tök mindegy, hogy melyiknek jobb lenni, úgysem változtathatsz. A műtétek is csak látszólag tesznek mássá...

Másodszor szerintem kicsit rosszul látod a dolgokat. Én is férfi vagyok és egyáltalán nem ilyen, mint amit leírtál.

Én igen is céltudatos vagyok és úgy alakítom a dolgaimat, hogy az minél jobb legyen, ne csak nekem, hanem a páromnak, vagy a családomnak egyaránt. Nem tudom, hogy te miket tapasztaltál eddig, de a nők, meg a barátnőik.. ne viccelj.

Olyan szépen gyalogolnak át egymáson, ha egy olyan pasiról van szó, aki mindkettőjüknek tetszik, hogy csak na. Szerintem náluk a legtöbb ilyen "öribari" szarság csak álca. (Tisztelet a kivételnek). Megvigasztalják egymást? Meghallgatják a másikat, aztán a hátuk mögött gúnyolódnak rajta egy 3. bnővel.

2013. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
100%
Én azt utálom, hogy a mai világban az összes lányra azt mondják, hogy r.banc. És gyűlölöm, amikor ezt hallom, csak azért, mert vannak fiúbarátaim is. Persze van azért pozitív oldala is, csak úgy, mint annak, hogy fiú vagy:).
2013. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Mert te kérdező nem vagy olyan mint a legtöbb férfitársad? Vagyis nem vagy érzéketlen, gyerekes és odafigyelsz arra, hogy a tetteidnek milyen következménye lehet?
2013. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szülnünk. WIN!
2013. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7-esnek nagyon igaza van, pont ma volt szó biológián a szülés folyamatáról, hát nem mondom...ha egyszer lesz egy feleségem, aki gyereket fog szülni, komolyan tisztelni fogom érte....azért valljuk be könnyebb a cerkát betenni...
2013. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Maradok inkább fiú :D

10-szer könnyebben? Érdekes, akkor miért szingli a sok csúnya/kellemetlen személyiségű lány?

Hmmm... a "párt" ne szexkapcsolatra értsük...


A fiúk/férfiak elvannak a PC játékokkal, a barátjaikkal és ivócimboráikkal, kedvenc szabadidősportjukkal stb.. szóval már itt is több választék van egy vagy több barátnőn kívül...

Semmi érzelem? Minden emberbe van érzelem, még ha az illető férfi is, pusztán arról van szó, hogy nem mutatjuk ki, mert erre nevelik a legtöbbünket.

Akkor házasodunk, amikor csak akarunk és annyi lánnyal fekszünk le amennyivel akarunk/tudunk és ettől nem leszünk k*rvák. Állva is megerőltetés nélkül tudunk pisilni :D

2013. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
F, egyértelmű. Jobb fizetés és büszkeséggel tölthet el, ha minél több nőt megkefélsz. Nem kell szülni és a társadalmi elvárások miatt szinte még mindig kiszolgál az "oldalborda":D
2013. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!