Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 20 évesen még nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 20 évesen még nem is csókolóztam? 20L

Figyelt kérdés
Hétköznapom azzal telik,hogy fősulira járok/tanulok. Sokszor szoktam szemezni buszon/metrón de ebből nem lesz soha semmi mert nem mernek kezdeményezni. Nem vagyok bulizós tipus.
2013. okt. 26. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem ciki.
2013. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem ciki, de kezdj belehuzni! :)
2013. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem ciki.
2013. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de azért 20 évesen el kéne kezdeni nyitni a másik nem felé.:)
2013. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

En is pont ilyen voltam ( most 32 vagyok ) .

Eloszor 25 (!) eves korom korul csokoloztam. Az elso szex? Meg kesobb ...

Es sajnos most sincs senkim ( volt egy hosszabb kapcsolatom, az elso igazi, de vege lett) .

Azt mondom, 20 evesen meg nagyon fiatal vagy , DE vigyazz, mert az ido ropul!!!

Legyel kezdemenyezo, nyitott , ne jarj ugy mint en !

2013. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kicsit már rossz érzés ,hogy körülöttem mindenki boldog de én még mindig egyedül vagyok.
2013. okt. 26. 17:58
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
22 vagyok és még nem csókolóztam, nem érzem cikinek. Azt érezném annak, ha csókolóztam volna olyannal aki iránt igazából nem is érzek semmit... (Majdnem megtörtént, de szerencsére nem lett belőle semmi.)
2013. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem vagy egyedül... nekem is hasonló okaim vannak, hogy miért.

20L

2013. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben utaztam sokáig, csak a másik oldalról, kerestem egy kedves, visszahúzódó lányt, de valahogy nem találtam, az egyetemen meg mindig "hordákban" vonultak, valahogy az nekem nem volt pálya úgy, hogy odamenjek. Egyébként egy-egy buliba simán elmehetnél, vagy beülni valahová kicsit 1-2 barátnőddel/csoporttársaddal. Viszont szerintem nem gáz a dolog, igyekezz olyan srácot találni, aki ezt megbecsüli!
2013. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, csak fura. A tanuláson kívül vannak mellette személyiségi okai is? Pl lelki sérelmek, túlzott zárkózottság, vagy csak egyszerűen válogatós vagy?
2013. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!