Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 20 évesen még nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 20 évesen még nem is csókolóztam? 20L

Figyelt kérdés
Hétköznapom azzal telik,hogy fősulira járok/tanulok. Sokszor szoktam szemezni buszon/metrón de ebből nem lesz soha semmi mert nem mernek kezdeményezni. Nem vagyok bulizós tipus.
2013. okt. 26. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én se csókolóztam még... 25/F
2013. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én is 20 évesen csókolóztam először, Meg az első szexuális tapasztalat is 20 évesen volt. Nem ciki sztem. Ki előbb érik, ki később. Nem baj, ha nem vagy bulizós típus. Srácok között is akad aki nem bulizós , mégis akad neki barátnő. 24/L
2014. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bulizós, mégsincs nőm. Az előző 25/F
2014. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!