Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy csúnya/átla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz egy csúnya/átlagos embernek párt találnia?

Figyelt kérdés
Még úgy is nehéz tökéletes pasit találnom, hogy egyáltanán nincs gond a külsőmmel. Milyen lehet az, hogy ha vki nem tud válogatni? Hogy nem ő válogat a jelentkezők közül, hanem örül, hogy talál vkit, akinek ő kell? Ha nekem megtetszik valaki, akkor nem kell azzal törődnöm, hogy vajon én neki be fogok-e jönni. Milyen amikor ez nem így van? Tök gáz lehet, hogy vki végre talál vkit, aki neki tetszik 100%-ban, mindenben megfelel és a másiknak meg ő nem kell.
2009. júl. 5. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
az már rég sz×r, ha vki neked tetszik, de te neki nem... én sose fecséreltem ilyenekre az időm:D ha kezdetben szimpinek tűnt, de ő nem kedvel, akkor nem foglalkozom vele.. nem nagy cucc
2009. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
... pluszban még : hogy felel meg száz százalékban, ha mindössze az az "apró" dolog van a dologban h : NEM TETSZEL NEKI ? :D gondolkozzatok már..
2009. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
én azt látom, hogy minél szebb valaki, annál nehezebben talál valakit. Talán több az elvárása, de nem is mernek ugy közeledni hozzá.
2009. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nehezebb sokkal. Van egy haverom, akire mindenki azt mondja, hogy csúnya. (persze ezen javíthatna sokat ha ápoltabb lenne és jobb lenne a kisugárzása) Ha nem szedi össze magát, akkor szinte lehetetlen normális csajt találnia. Ahogy én észrevettem dolgozatoknál is alulértékelik:/. Néha megsajnálom, de aztán nem, mert van egója. Több is, mint kéne. Ezzel szemben vannak jóképü haverjaim, akiknek látom, hogy milyen könnyű közel kerülni egy csajhoz.
2009. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos a csúnya emberek nagyon hátrányos helyzetben vannak. Lehet vigasztalni valakit, hogy á persze találsz valakit, ez nem igaz, stb.. de attól ez még így van. Többszörös hátrányban vannak a csúnyák, kövérek stb..egy dolgot tehetsz, kihozod magadból a legjobbat. Máris sokat segítettél magadnak. És egy dolog biztos, ha te utálod magad, nem fogadod el, az meglátszik a külsődön, még inkább taszítod az embereket.
2009. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
18:28 Nekem is van csúnyácska barátom,és olyan szép bnője van..Sztem önbizalom,és jó belső szükséges,meg intelligencia kell,h fel tudja dolgozni ha elküldik.De persze kevés "önbizalomteljes" csúnyácska ember van :S:(
2009. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Szeintem két véglet van.

A szépek sem találnak könnyen párt, mert nem menek feléjük közeledni, nekik is nagyobbak az elvárásaik stb.

Viszont a csúnya embereknek is nehéz -nagyon nehéz- párt találniuk, de általában a csúnya emberek is tudnának szebbek lenni, ha akarnának.

Viszont az átlagos rétegben vagy esetleg kisit csúnyább rétegben, nem egy oylan ismerősöm van, aki csak azért van együtt a párjával, hogy legyen valakije. :S

2009. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

ez érdekes. eddig még senkivel nem találkoztam akit ez a kérdés foglalkoztatott volna rajtam kívül. de teljesen értem mire gondolsz.

de igazából, azok után hogy már jópárszor elgondolkodtam ezen, én arra jutottam hogy talán az egész átlagosaknak lehet ez a legkönnyebb. a feltűnően csúnyáknak is biztos nehéz lehet nagyon, de az átlagosnál szebbeknek sem túl könnyű. és szerintem mégpedig azért, mert egész életük során már kiskoruktól megszokták hogy ők szépek és akkor megengedhetik maguknak az elvárásokat. ha ehhez már hozzászokik az ember, akkor már nem mond le róla. én sem tudnék lemondani, és mi az eredménye? az hogy már több mint egy éve nincs barátom. és előtte sem volt nagyon sok barátom. és gyakran van olyan hogy valaki összejönne velem, de engem úgy különösebben semmi nem fog meg a srácban, akkor még mielőtt beleélné magát hogy valmi lehet köztünk, a tudtára hozom hogy bocsi de nem. pedig nem azért utasítom el mert nem szeretnék valakivel már együtt lenni és nem szeretnék szerelmes lenni, mert dehogyisnem. dehát ha nem történik meg csak úgy magától, akkor nem fogok valakivel csak azért együtt lenni hogy ne legyek egyedül. majdcsak lesz valaki aki pont az esetem és meg tetszik külsőre is belsőre is, addig várok, mi mást tehetnék..? szóval szerintem nem, egyáltalán nem azoknak a legkönnyebb a dolguk akik az átlagosnál jobban néznek ki. ezt csak azok hiszik akik nem járnak ebben a cipőben.

19/L

2009. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Az átlagosaknak semmiképp sem könnyű. Nekik is nagyon nehéz. Mindenkinek a szép tetszik. Bár azt, aki szép és zárkózott azt nehezebben merik megszólítani. A legkönnyebb annak, aki szép, de mégsem túl igényes.
2009. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
a szépség relatív mindenkinek mást jelent a szépség ami neked tetszik az másnak már nem biztos szóval ennyi + senki sem csúnya csak valakinek különleges a kinézete ennyi:D:D
2009. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!