Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan mondják, osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják, osztálytárssal nem szabad párkapcsolatot kialakítani. Vannak ilyen irányú tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Mind a pozitív dolgokra, mind a negatívakra kíváncsi lennék. Úgy érzem, lenne értelme így a gimnázium utolsó évében belevágni valamibe, ezzel együtt érdekelnének a személyes tapasztalatok, illetve vélemények.
2013. okt. 26. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkban ez bejött nekik.
2013. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
normális emberek között ilyenből nem származik gond.
2013. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem utolsó évben már nem gáz. Ha szakítás van akkor is csak pár hónapig kerülgetitek egymást.
2013. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kapcsolat, akkor nem lesz gond. Mi középsuli 2.-ban (mai számítás szerint 10.-ben) jöttünk össze egy sráccal és csak érettségi után 2 v 3 évvel szakítottunk.
2013. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk is pont így volt mint a kedves 4. válaszolónál, viszont rajtunk kívül is próbálkoztak az osztálytársak, de nekik nem jött össze. max 2-3 hónapig pírták. attól függ mennyire gondoljátok komolyan
2013. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat! Igazság szerint egyelőre csak a saját oldalamról tudok nyilatkozni a kapcsolat komolyságát illetően, a másikat legfeljebb sejtem. Érdekes, de az osztályon belül még nem volt példa párkapcsolatra. Én is amellett vagyok, hogy nem ez határozza meg alapvetően a dolgok kimenetelét, és kár elriadni.
2013. okt. 26. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem rossz tapasztalataim vannak.

Összejöttem az osztálytársammal, nem bírtuk tovább 2 hónapnál. Fájt, de a felismerés jobban fájt, hogy ő egy éretlen paraszt, akivel nem illek össze, és, mint hab a tortán, még 2 évig nézegethetem.

2013. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megosztottad ezt a rövid sztorit. Nálam más a helyzet, már több, mint 3 éve ismerjük egymást, szerintem viszonylag jól, jó kapcsolatban vagyunk egymással. Egyelőre nem tudom, hogy kellene a következő lépést megtenni. Illetve, inkább attól tartok, egy esetleges elutasítás után már a mostani kapcsolat sem lenne a régi.
2013. okt. 26. 20:15
 9/9 sunshinelove válasza:
1 évig jartam 7-ben az oszt.tarsammal. (lany vagyok) aztan vege lett de azota is nagyonjoban vagyunk ;))
2013. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!