Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy szórakozóhelyen egy sráccal, helyes, tetszik, táncoltunk, smároltunk. Ezerszer elmondta, hogy mennyire tetszem neki és hogy mindenképp találkozzunk, viszont arra is tett utalást hogy én túl jó vagyok neki és biztos nem fogok elmenni vele sehová... Megígérte hogy bejelöl facebookon, de nem tette. Lehet hogy fél és nekem kéne bejelölni vagy biztos megvan az oka hogy nem tette? Jó oké tudom hogy tipikus hülye kérdés meg nem kéne túlkomplikálni de mégiscsak neki kéne, viszont nem akarom veszni hagyni mert nagyon tetszett. 16L
2013. okt. 27. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán elfelejtette :D
2013. okt. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor jelöld be!:D max nem jelöl vissza
2013. okt. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
viszont elment a végén mosdóba kérve hogy várjam meg, de nem jött.. lehet h a barátjával haza kellett mennnie és nem tudott visszajönni.. nem várhattam az örökkévalóságig és mivel csomoóan felkértek, elkezdtem mással táncolni. na most vagy meglátta ezt utána és az a kép maradt meg benne hogy túl jó vagyok neki és más pasik vesznek körül és nem fog megkeresni
2013. okt. 27. 00:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy lehetsz egy önsajnáltató pesszimista csak nézz ki jól és jönnek a jó csajok :)
2013. okt. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

kicsit berezelt,mert szép vagy.

írj rá valamit nyugodtan te.

felbátorodik ezen és menni fog minden mint a karika csapás.

2013. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mutass magadról 1 képet!!!
2013. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szerintem egy szinten vagyunk a sráccal így kinézetre szóval nem hiszem hogy félnie kéne
2013. okt. 27. 00:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Reggelre bebaxott,nem is emlékszik rád.
2013. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát pedig hagyd veszni. Aki akar téged, az megtalálja a módját, hogy kapcsolatba lépjen veled.


Na jó, ha annyira nem akarod veszni hagyni, akkor jelöld be, de többet semmiképpen ne nyomulj, ha nem reagál rá egyértelműen, akkor felejtsd el.

2013. okt. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Most olvasom, hogy eltűnt a mosdóban. Így viszont ne jelöld be FB-én sem. Szánalmas az ilyen viselkedés.
2013. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!