Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit ennél férfiként ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit ennél férfiként ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy nő, akit nagyon kedvelsz, jóele beszélgetni, élvezed a társaságát, de munkahelyi körülményekből adódóan tilos kikezdened vele. Elveszítheted a munkahelyedet.


Ez a kapcsolat nyárig áll fenn, aztán senki sem tiltja a dolgot. Próbálkoznál közben vagy megpróbálnád elfojtani a vágyaidat, esetleg próbálkoznál a felejtéssel?


2013. okt. 8. 15:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

MIT TENNÉL?????


BAKKER, ELÍRTAM, BOCS! =)

2013. okt. 8. 15:31
 2/18 anonim ***** válasza:

Te mit ennél férfiként ebben a helyzetben?


Én töltött káposztát ennék.... esetleg tejfölös pörköltöt, talán még friss főtt krumplit sült csülökkel, finom salátával, savanyúsággal.



Egyébként pedig tudatnám vele, hogy vagyok, és nem csak munkatársként, és valahogyan közös nevezőn jegelném addig amíg eljön a nyár, és lehet belőle valami. Mert ugye ha én várok, de ő neki nem kellek, akkor pofára esek, ha pedig várok, és bár bejönnék neki, de mást talál addig, akkor ismét pofára esek, így a tudtára adnám, és közös megegyezéssel jegelném.

2013. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
sajtos hambit es kivarnam a nyarat.
2013. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mond meg a nőnek ezt személyesen, mert simán lecsaphatják a kezedről.
2013. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha megmondod neki, akkor megfog várni, és nem esel pofira.
2013. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem ahhoz, hogy hétvégén és munkaidőn kívül mit csináltok titokban,ahhoz semmi köze :-) kerüljétek a nyilvánosságot és ennyi :)
2013. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes, amit írtok.


Egyrészt, nem adható a tudtára, mert ha mellé fogok, repülök, ha kiderül, nem kockáztathatom meg.


Másrészről, én azt érzem, hogy kedvel. Ahogy rám néz, rámmosolyog. Nagyon nehéz a nyarat így kivárni. Néha már eljárt a kezem. Úgy megölelném, így nem tehettem mást, mint megérintem a vállát stb.


Ki lehet ezt bírni? Addig titkolni? Már 1 éve ez van. Egyre többett beszélgetek vele, nem tudom ki fog-e így alakulni. Ha eljön a nyár, akkor meg nem látom többé.


Fogságban vagyok, mert addig nem alakitgathatom, de ha meg addig nem teszem, aztán elmegy, lehet többé nem találkozunk.

2013. okt. 8. 15:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Keresnék más munkahelyet oszt kész.
2013. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi változik amúgy nyáron? Mi történik akkor?
2013. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Gyakornok nálunk májusig. Mi vagyunk a mentoraik, ő nem az én tanítványom, de tilos.
2013. okt. 8. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!