Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimplán udvarias vagy akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimplán udvarias vagy akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is puszta kíváncsiságból teszem fel a kérdést, mert van párom, akit nagyon szeretek és nem hagynám ott más fiúért.

A párommal már lassan 1,5 éve együtt vagyok. Van egy nagyon kellemes cukrászda, ahova gyakran jártunk. Nagyon kedves a személyzet is. Van ott egy srác, aki mindig oda jött hozzám beszélgetni, amikor a párom éppen a mosdóban volt. Elég jó barátság alakult ki közöttünk. Mivel közös zenei ízlésünk van, így felvetette, hogy menjünk el együtt (ő, én és a haverjai) egy közeli fővárosba lakókocsival. Ezen a párom nagyon kiakadt és ezek után nem igazán akart ebbe a cukrászdába menni, mert szerinte a pasi így is gyanús. Azt nem mondtam neki, hogy azt érzem, hogy gyakran néz, (de hát ez még pincérnél még normális is lehet, ugye, nem-e kérek valami mást stbstb és ebben a szakmában a kedvesség alap).

A lényeg a lényeg, tegnap megtudtam, hogy ennek a hapsinak van egy felesége és egy 9 éves lánya, szóval ezek után a párom sem mondhatja, hogy valamit akar tőlem ez a pasi.Ti mit gondoltok?

Előre is köszi a választ! 19/L


2013. okt. 27. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért de a párod meddig volt a mosdóba hogy ilyen jóízűeket beszélgettetek?
2013. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Nem volt hasmenése vagy ilyesmi, csak ugye, amikor kimegy a mosdóba a pasi egyből jön. Lehet, hogy vannak előtte, akkor kb 5-10 perc, mire sorra kerül és visszaér.
2013. okt. 27. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
És amikor kijött a párod elszaladt?
2013. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted a párodat, akkor nem foglalkoztatna téged ez a dolog :)
2013. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szaladt el.


Kedves 3.! Éppen a Párom kért meg arra, hogy írjam ki ezt a kérdést, mert fogattunk :)

2013. okt. 27. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
te 19 vagy.. akkor a hapsi hány éves hogy már felesége meg 9 éves lánya van?:D
2013. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!