Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rosszlányok.hu-n kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopcsecs kérdése:

A rosszlányok.hu-n kell fizetni a csajoknak, ha dugni akarok velük?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
miért szerinted majd ingyen fognak téged vállalni?
2013. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
két pudziért kefélnek. Te kérsz pénzt a munkahelyeden?
2013. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Célszerűbb volna inkább őket megkérdezni erről.
2013. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ők puszta szívjóságból fekszenek le idegenekkel.
2013. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer eljártam egyhez még mikor 18 voltam. Az elején fizetnem kellett persze, de egy fél év után átváltottunk és kapcsolatba kezdtünk.


Mondjuk nem tudom mire számított, ő nap mint nap 10-15 férfival összefekszik én meg csak vele? Persze, hogy ezt ugyanúgy bejátszottam más lányokkal is. Az egyetlen korlát a lányok számában a pultos/pincér állásom fizetése volt :D


Ami nagyon hasonlít ezekben a lányokban, hogy nincs aki meghallgassa őket, magányosak, egyedül vannak és nagyon tudnak az ágyban. És minél öregebbek ez annál jobban igaz rájuk.

2013. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis, még ők adnak pénzt neked
2013. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ingyen sajt az egérfogóban,barátom...
2013. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sőt!Ők fizetnek neked.
2013. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!