Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki választotta már ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki választotta már ezt az utat?

Figyelt kérdés

Összetörtek. Nagyon sok mindenkiben csalódtam.

Úgy döntöttem kizárom az érzéseket, üres leszek. Az embereket csak kihasználom a célom elérése érdekében. Pasikkal csak a saját szórakozásomra fekszek össze. Szép vagyok, és ezt is kiakarom használni.

Valaki csinálta már ezt az érzelem kizárást?


2013. okt. 27. 23:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen és senkit se érdekel.
2013. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Gondoltam már rá én is igen. A határán voltam, hogy megtegyem ezeket, de inkább visszafordultam. Úgy gondoltam, hiába most erre vágyom, még se ez lenne a legjobb döntés hosszú távon, és tuti, hogy később megbánnám.
2013. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az érzelmek kizárása stimmel, viszont én nem csapok be senkit, veled ellentétben. Azt a saját lelkiismeretem nem engedi. Neked láthatólag nincs olyanod.
2013. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Szia. Az érzelmeket nem olyan könnyű kizárni, ehhez sok idő kell.

Ha szétrakod mindenkinek a lábad, azzal csak annyit fogsz elérni, hogy egy ri*ancnak titulálnak.

2013. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
igen, próbálkozok kizárni mindent.. több-kevesebb sikerrel.
2013. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, elkezdtem. Aztán képtelen voltam szórakozni másokkal... Cserébe kőszikla lettem lelkileg.
2013. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet,csak nálam annyi különbséggel,hogy én nem fekszek le minden csajjal,hiába vagyok szexi,hanem azt az időt inkább kondizásra,és a testem edzésére töltöm el.
2013. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Helyes, jol dontottel es sztem a kozeledben levo fiuk is orulni fognak ennek:D
2013. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

igen, pont ezt csinálom éppen, és sokkal jobb, mert azóta senki nem tud megbántani, és én is ki tudom használni a szépségemet:)

hidd el megéri, majd ha találsz valaki különlegeset akkor majd felhagy ezzel, ennyi:)

2013. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

'Összetörtek. Nagyon sok mindenkiben csalódtam.

Úgy döntöttem kizárom az érzéseket, üres leszek.


Eddig hasonló és Igen.

2013. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!