Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól döntöttem, vagy hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem, vagy hülyeséget csinálok?

Figyelt kérdés

Van egy lány hosszú idő után még mindig forr köztünk a levegő. Teljesen jó kapcsolat lehetne a mienk, sőt én egy ideje már csak vele tudnám elképzelni a következő időszakot.


A probléma ott van, hogy történt valami, amit ő nagyon sajnál és szégyenli is magát. Eddig nincs is gond, mert az ott kezdődik, hogy van egy emberi tulajdonság, amit úgy hívnak hogy "EGO".


Na az van neki elég, több, mint az összes embernek akit ismerek együttvéve. Ezzel az a gond, hogy olyan hogy "bocsánatkérés" nála nem él szerintem (én úgy érzem), kivéve esetleg, ha az adott fél a pasia.


De mivel én nem vagyok az, és független hogy szeret na meg tisztában van azzal is, hogy én mennyire haragszom, még mindig elvárja, hogy én küzdjek érte, úgy csinál, mintha ő 1000x értékesebb ember lenne nálam.


A kapcsolatunkban is szerintem ez lenne, nem érezném 50%-50%-nak ezt, hanem azt, hogy minden ö körülötte forog.


Nem lehet neki bókolni sem, mert ha azt mondod neki hogy: "szexi vagy", az a válasz hogy "persze, ez egyértelmű" stb.


A vicces az, hogy amikor megismertem, egy teljesen zárkozott csajszi volt, nagy nehezen elindítottam egy úton amin más is ugyan de végigkisérte eddig, ahol most van. Mit csináljak vele, hogy kevésbé legyen egoista? Lehetetlen?


Most lesz majd hogy leülünk beszélgetni, és gondoltam elmondom neki hogy szeretem meg minden, nem is él a szememben más, mint nő, csak ezzel az egoval nem tudok együtt élni, és nem is akarok. Ezért meglehet engem kövezni, de én nem ilyennek ismertem meg, hanem ilyen lett. De néha nagyon eröltetett, lehet hogy nem gondolja komolyan ezeket a kijelentéseit?



2013. okt. 28. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egó lett az tényleg nem jó. Egyszerűen ne bókolj neki, próbáld egy kicsit figyelmen kívül hagyni, "sz*rd le". Én is nő vagyok, szóval ellenünk beszélek, de magamból kiindulva, ha ilyen lennék, így venném észre, hogy itt a megállj. Viszont azt figyelembe kell venni, hogy esetlen annyira bedurcizik, hogy nem fogja többet keresni a társaságod.
2013. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

mindegy mit csinálok, ő tudja hogy szeretem vagyis így nem érdekli a dolog. próbáltam már, de tudja, hogy annak ellenére amit mondok, nem gondolom komolyan.


mindegy én mit csinálok, mások dicsérgetik, ha én nem.


de egyébként nem sértődős, féltékeny típus. (érdekes ugye? féltékenység+ego együtt...)

2013. okt. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!