Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy csendes lány rányomul egy pasira? Vagy csak valami hülyeséget képzelek be?

Figyelt kérdés

Van egy elég csendes lányismerősöm.Már kicsit régebben észrevettem,hogy néha engem néz.Gondoltam,nem látott még beszélő majmot,és csak csodálkozik,majd megunja.

De a múltkor együtt voltunk buliban.Én éppen egyedül ücsörögtem,ő pedig odajött és leült a szomszédos székbe,beszélgettünk egy kicsit.Azóta néha elkaptam a pillantását iskolában,és többször előfordult,hogy odajött hozzám tollért stb.

Létezik,hogy tetszem neki? Vagy csak véletlenül jött oda,csak beképzelem,hogy engem néz,és senki mástól nem kapott tollat?Én egy magas,izmos,viszont randa és csendes fiú vagyok,ő egy csinos,normális,vidám lány..nem az én "kategóriám",azért csodálkozom rajta.

17/F-17/L


2013. febr. 26. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet... de akkor nagyon tetszhetsz neki ha a félénk, introvertált természete ellenére így összeszedte magát és van ennyi vér a pucájában hogy odajön

-főleg ha más pasikkal nem csinálja ezt

figyeld meg, ha mással nem, akkor tuti hogy érdekled.

2013. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Másokat is szokott nézni,néha beszélget 1-2 fiúval.

Így belegondolva viszont akkor mégse akar semmit.:/

2013. febr. 26. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Magas, izmos vagy, ennyi bőven elég is, a csajoknak, hidd el több lánynak kellesz, mint gondolnád. Én alacsony, vékony fiú vagyok a kutyának sem kellek, de cserélnék veled, akkor bármelyik lányt megkaphatnám. A magasság és az izomzat a lényeg, ez neked meg van, szóval bármkit megkaphatsz. A mai csajoknak amúgy is csak a külső számít.
2013. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd el suli után valahova, veszíteni nem veszíthetsz vele semmit! Ha tetszel neki, ennyi a maximum tőle, hogy néz téged és odamegy hozzád.. azt azért mégsem várhatod el tőled, hogy az arcodba kiabálja: HELLÓ, TETSZEL NEKEM, MIKOR VESZED MÁR ÉSZRE? Egyébként meg lehet te szerinted ronda vagy, de mindenkinek más arckarakter jön be..
2013. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd el randira! Ha nem, lehet rohadt sokáig bántani fog, hogy mi lett volna ha. Amúgy a csendes lányok csúcsok! Nekem két nagyon hangos nővérem van és igen értékelem a csendes visszahúzódó lányokat. Az ilyen meg sokszor ráadásul vadabb az ágyban is. :)

De most tényleg. Vegyél egy nagy levegőt és kérdezz rá. Mi történhet? Max elutasít. Akkor legalább tudod hányadán álltok. De inkább gondolj arra, hogy igent mond...

2013. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!