Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna egy plasztikai heges mell látványa?

Figyelt kérdés

Sajnos már nem igen bírom elviselni a melleim méreteit, ezért szeretnék egy mellkisebbítő műtétet.


A melleim formája sem szép persze, mert a nagy súlyra azért hatott a gravitáció. 20 éves vagyok, és nagyon gondolkodom, hogy gyűjteni kezdek rá, de félek, a hegektől senkinek nem tetszene.



2013. okt. 29. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
csak a melleid nagyok vagy az egész tested?
2013. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem a heges mell látványa érdekelne ha érdekelne a lány..

Mi bajod a melleddel? o.o Sokan szeretnének nagy melleket :o

De mint mondtam egyáltalán nem zavarna..

2013. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Van rajtam súlyfölösleg, de nem vagyok kövér. A melleim tehát nem a súlyfeleslegem miatt vannak.


Az a bajom, hogy egyrészt a hátam szétmegy tőle, nem tudok rendesen sportolni sem. Futás, ugrálós mozgások eleve kizárva. :/

Kényelmetlen vele öltözködni, melltartót egyenesen kínszenvedés találni (mondjuk még ez a legkevesebb.)

És nem is szépek, a bimbóudvarom nagy, és eléggé lógnak a melleim, semmi önbizalmam nincs emiatt.

2013. okt. 29. 11:28
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Nekem eddig három ismerkedésem ment emiatt gallyra. Szörnyen leblokkol egy összekaszabolt heges mell látványa. Mondhatják, hogy szép munka, és persze ruha alatt meg még strandon is hű mennyivel jobb. De amikor leveszi a melltartót, hegek, varratok, szabott művi dolgok kerülnek elő. Szóval inkább egy természetes mell, mint egy ilyen "eredmény".
2013. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mint ahogy mondtam... Ha neked nem jó a melled akkor csináld meg azt a műtétet... Ha valaki szeret akkor nem fogja érdekelni hogy van a melleden heg...

#2 voltam :)

2013. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
képet küldesz? nem farokverés miatt, hanem mert nem vagyok benne biztos, hogy a műtét lenne a megfelelő megoldás.
2013. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha már tényleg nagyok, és eü-i bajaid vannak tőle(pl hátfájás),akkor lehet társadalombiztosításra megcsináltatni,vagy kedvezménnyel,vagy teljesen ingyen.


DE:


Én más ok miatt,mindig szerettem volna műtétet.Nekem is a méret és a forma,ami problémás.Viszont én nagyobbat,kerekebbet is szerettem volna.


Aztán rájöttem, hogy mi van,ha elrontják.Sok-sok előtte-utána fotót láttam,és őszintén egyik sem tetszett...És garantálni egy orvos sem tudja, hogy na pont ilyen lesz.Nálam felvarrás pl nem is kellene.Szóval tényleg egy 2-3centis heg lenne a hónaljamnál(mert lehet már hónaljnál is betenni a lufkókat).


Szerintem mielőtt a pénzgyűjtésbe kezdesz, először menj el egy plasztikai sebészhez konzultációra.Már egy konzultációnak is borsos ára van: 10-20 ezer forint MINIMUM egy pár perces,v félórás konzi...


Először tudd meg, hogy mellbimbóudvar kisebbítéssel lehet-e a melleid méretéből is kisebbet csinálni.Mert ha igen,akkor nagyon szép mellet tudnak majd neked csinálni.

2013. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, küldjél képet.
2013. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te döntésed, te szenvedsz miatta nem mi. Ha szeretnéd csináltasd meg, ha szeret a párod úgyis elfogadja, szereti, és megérti, hogy megcsináltattad.
2013. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha képet nem is küldesz, az interneten biztosan találsz hasonlót!
2013. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!