Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna egy plasztikai heges mell látványa?

Figyelt kérdés

Sajnos már nem igen bírom elviselni a melleim méreteit, ezért szeretnék egy mellkisebbítő műtétet.


A melleim formája sem szép persze, mert a nagy súlyra azért hatott a gravitáció. 20 éves vagyok, és nagyon gondolkodom, hogy gyűjteni kezdek rá, de félek, a hegektől senkinek nem tetszene.



2013. okt. 29. 11:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem szívesen küldök képet, de keresek hasonlót nektek. :) Minden választ köszönök!
2013. okt. 29. 13:01
 12/16 A kérdező kommentje:

Első találatok közt. :)

Ehhez elégé hasonló:

[link]


Ilyen az eredmény:

[link]

2013. okt. 29. 13:02
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha zavar és úgy érzed, hogy egy műtéttel rendbe lehet hozni ezt a problémát, akkor vágj bele. De azt se felejtsd el, hogy ez csak azt zavarná, aki nem tervezne Veled hosszútávra, max. pár alkalomra. Aki szeret, az mindenestől szeret.

Egyébként ha szépen, esztétikusan csinálja meg a sebész, akkor semmi kivetnivaló nincs benne. Én speciel nem dobnék azért egy lányt sem, mert ilyen műtéti hegek vannak a mellén.:)

2013. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Köszi a képet, megnéztem, de, ha ilyen a melled, akkor nem tudom mi bajod vele. Az, hogy hogy néz ki, nem mérvadó, nem sorsdöntő. Biztos sokan irigykednek rád, van akinek pl. kicsi. Hacsaknem elviselhetetlenül fáj a súlya miatt. Ha nem fáj annyira, akkor inkább pihentesd a sportot, mint műtétre menj. Jó az te!
2013. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Írd meg majd, hogyan döntesz.
2013. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha valóban úgy néz ki, mint a képen belinkelt műtét előtti, akkor isten ments, hogy megcsináltasd! Így csodálatos, gyönyörű! Nincs szebb a természetes nagy melleknél! És a női mellek nem labda formájúak (hála az égnek:)), csak a ronda szilikonok! Kérlek szépen, ne kisebbíttesd! (remélem még nem késő)


F23

2014. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!