Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak az olyan lányokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az olyan lányokba szeretek bele, akik teljesen elérhetetlenek számomra?

Figyelt kérdés

A leggyakoribb, hogy "van barátja" de gyakran hiszik azt, hogy csak viccelődök.

Miért vagyok ennyire esélytelen?



2013. okt. 29. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezentúl szeress bele az elérhetőekben, problem solved.
2013. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kis önvizsgálat kellene, hogy valoban szerelmes vagy-e bele, vagy csak a fene nagy egodat ba--za betegesen, hogy esélytelen vagy.
2013. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zakathol ***** válasza:
Az nem szerelem haver.
2013. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert ők az a réteg amiket te szimpatikusnak találsz.
2013. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy érj el hozzájuk hasonló szintet, vagy tedd lejjebb a mércét...
2013. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Habár én lány vagyok, de rendszeresen ugyanígy járok. Komolyan mintha csak én írtam volna ki a kérdést.

Na de;

Egyszer olvastam erről egy cikket. A lényege az volt, hogy ezek az emberek (akik mindig olyanokat "szúrnak ki" akik elérhetetlenek) igazából vagy nem akarnak kapcsolatot, nem állnak készen egy kapcsolatra vagy titkon azt hiszik nem érdemelnek meg senkit (bár ez inkább lelki dolog). Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenkire igaz, de például ha magamat nézem akkor van benne valami...


Vagy lehet, hogy mazochista vagy. Nem tudom és valószínűleg más sem fogja tudni.

2013. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj. Megtanít küzdeni. A lényeg, hogy ne add fel! Egyébként az, hogy van barátja, nem lehet akadály. A szerelem arról szól, hogy ha kell, valaki, megszerzem,, ha a fene fenét eszik is. Ha el akarják venni, megtartom, ha a fene fenét eszik is.
2013. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!