Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » :( :( :( Nagyon szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:( :( :( Nagyon szeretem, hiányzik mit tehetek hogy elfelejtsem? Ha megismerkedek egy fiúval mindig őt keresem másba de nem találom! Majdnem 4évet voltam együtt életem első szerelmével!

Figyelt kérdés

2hónapja szakítottunk sok volt a veszekedés!

Azóta sok mindent hallok róla, néha napján felhív közösségi oldalon nézi az adatlapomat!

Nagyon szeretem nem bírom elengedni őt!

Felhívom rejtve nem szolok bele, felvettem másik msnről nem tudja hogy én vagyok!

Mondta hogy megy valahova busszal, én direkt arra mentem a buszmegállófele de sajnos nem volt ott!

Egyszerűen fáj hogy nincs nekem, nap mint nap sírok.Ha mással vagyok akkor kicsit elterelődik a figyelmem de az sem mindig!

Könyörögjem magam vissza?Vagy mit tegyek?

Bocsi a hibákért!


2010. jún. 6. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Néha megesik, hogy nem esik
2010. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez szomorú, de azon gondolkodtál,hogy talán ki békültök, (visszakönyörgöd magad)ezek után lehetne olyan a kapcsolat,mint régen volt?Mert szerintem a tüske megmarad és talán nem is érdemel meg téged az illető ha ilyen veled!
2010. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne kezdd vele újra, a régi hibák elő fognak jönni , csak később. Sok pasi létezik , ha teljesen elfelejtetted csak utána pasizz, addig hozd rendbe a lelked és a tested.
2010. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ÁÁ de valahogy nem megy!Mármint hogy elfelejtsem nem is jut eszembe a régi rossz dolgok amikor csetelt átvert hazudott, hogy lehetek ennyire vak!csak most azt érzem hogy szeretem nem bírom nélküle!!

Nem bírok figyelni, egésznap csak kattog az agyam

2010. jún. 6. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

hagyjad már a p*csába. te is egy vagy a nyivákolós ribancok közül. szánalmas vagy nem veszed észre?

menj el valahová, idd le magad, dugasd meg magad egy rakás pasival, na akkor nem a pasidra fogsz gondolni

2010. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom kedves útolsó ez nem az én stílusom!

Nem szoktam magam sem leinni, sem idegenekkel lefeküdni.

Nekem a szexhez bizalom kell!

És köszönöm az ilyen véleményekre valahogy nincs se kedvem sem hangulatom!

2010. jún. 6. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:
4 év az tényleg nagyon hosszú idö... ehhez több idö kell, h valamennyire elfelejtsd. ismerkedj új emberekkel, találj valami új hobbit, járj el futni, hisz itt a jó idö.:)) próbáld elvonni a figyelmedet, és ne legyél sokat otthon, egyedül. kitartás.;)
2010. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

miért vannak ilyen bunkó emberek mint az 5-ös válaszoló? Az embernek az élettől is elveszi a kedvét. Ez a szórakozásod hogy mindenkit megbánts? Ettől érzed jól magad?

Javaslom gondolkodj el rajta hány igaz barátod van, mert az ilyen embereket senki se szereti.

2017. okt. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hónap? Én lassan 4 éve álmodom olyannal akivel még csak kapcsolatunk sem volt, csak baráti....
2020. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!