Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a testemet, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a testemet, mit tegyek? Főleg férfiak válaszát, véleményét várom, de a lányokénak is örülnék.

Figyelt kérdés

Hosszú ideje spóroltam arra, hogy az elálló füleimet megműttessem. Szinte alig költöttem magamra azért, hogy össze tudjam kuporgatni a pénzt. Gyerekkorom óta zavart,igazi párkapcsolatom is csak azután lett, hogy ezt megcsináltattam.Ez 2 éve volt, most vagyok 25 éves (lány).

Akkor azt gondoltam, hogy majd innentől kezdve ugyanolyan önfeledt leszek, mint a környezetemben lévő lány ismerőseim. Hogy nem kell megvonnom magamtól mindent, mert állandóan félreteszem a pénzt. Nem elkényeszetett csaj vagyok. A saját - nem sok - fizumból teszek félre folyton. De most már más testrészeimmel is gondom van, megint elkezdtem gyűjteni (intimplasztika, mert az egyik kisajkam kilóg és nagyobb is egy kicsit). Párkapcsolatom jelenleg most nincs. Félek, hogy nem tudok kimászni már ebből az örvényből.Kikészülök attól, hogy utálom bizonyos testrészeimet és attól is, hogy mindent mgvonok magamtól a "nemes" célok érdekében. Mit tegyek?


2013. okt. 29. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
keress valakit, aki olyannak szeret, amilyen vagy
2013. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ÁLLJ LE!! Szóval, az hogy a füled elállt, megcsináltattad, az még oké, de ennyi elég, ne akarj tökéletes lenni. Az pláne nem fontos hogy az egyik kisajkad kilóg, ettől lesz igazán különleges, majd ha valakinek megengeded hogy meglássa, megpuszilgassa. A külsőségek fontosak, de nem ennyire.
2013. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az intimplasztika kifejezetten hülyeség. A szerelmed úgy fogja ezt elfogadni és mindened, ahogy vagy!

A füled megcsináltattad, oké, de most már stop! Mondjuk ha látnálak, biztos jobb véleményt tudnék mondani, de ez így tényleg nem jó. :)

2013. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Semmi mást nem kell tenned, mint fogadd el magad.

Intimplasztika? ugyan már, ha valaki szeret, nem azt fogja nézni hogy lóg e ott lent..

2013. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ASOT ***** válasza:

Ezt egyébként éreztették is veled kiskorodban, illetve később is? LEnézőek voltak az emberek, kiröhögtek mosolyogtak, elkerültek?


Vagy esetleg rosszul vetted le a dolgokat?


Amúgy nem mondom, azt hogy biztos te vagy a szépségkirálynő mert lehet h közel sem mehetsz hozzá, de így látatlanba a fene se tudja....

2013. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem a testeddel van bajod, ez csak egy tünet. Megfelelési kényszer, önértékelési zavar, bármi lehet, de ha már felismerted, inkább pszichológusra költsd a pénzt, ő talán tud segíteni.
2013. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
költs pszichológusra. olcsóbb
2013. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Agyműtétre majd hiába gyűjtesz.
2013. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az ilyenekből lesznek a plasztikcicák ezután majd a szád jön
2013. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is pszichológushoz kellene elmenned inkább. (Nem csak arról van szó, hogy szerintem jobban néz ki, ha "kilóg", hanem úgyis fogsz így találni mást.)
2013. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!