Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a testemet, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a testemet, mit tegyek? Főleg férfiak válaszát, véleményét várom, de a lányokénak is örülnék.

Figyelt kérdés

Hosszú ideje spóroltam arra, hogy az elálló füleimet megműttessem. Szinte alig költöttem magamra azért, hogy össze tudjam kuporgatni a pénzt. Gyerekkorom óta zavart,igazi párkapcsolatom is csak azután lett, hogy ezt megcsináltattam.Ez 2 éve volt, most vagyok 25 éves (lány).

Akkor azt gondoltam, hogy majd innentől kezdve ugyanolyan önfeledt leszek, mint a környezetemben lévő lány ismerőseim. Hogy nem kell megvonnom magamtól mindent, mert állandóan félreteszem a pénzt. Nem elkényeszetett csaj vagyok. A saját - nem sok - fizumból teszek félre folyton. De most már más testrészeimmel is gondom van, megint elkezdtem gyűjteni (intimplasztika, mert az egyik kisajkam kilóg és nagyobb is egy kicsit). Párkapcsolatom jelenleg most nincs. Félek, hogy nem tudok kimászni már ebből az örvényből.Kikészülök attól, hogy utálom bizonyos testrészeimet és attól is, hogy mindent mgvonok magamtól a "nemes" célok érdekében. Mit tegyek?


2013. okt. 29. 21:21
1 2
 11/16 könny17 ***** válasza:
Ha úgy érzed fordulj szakszerű segítségért. Ez alatt egy pszichológust értek aki segít az önértékelési problémáidon javítani. A másik képnékül nehéz akármilyen külső véleménnyel lenni rólad, max annyit tudok neked ilyenkor írni, hogy fogadd el magad!
2013. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Szergej55 ***** válasza:
Most fejezd be ezt az őrületet! Néhányan (vagyis eléggé sokan) beleestek ebbe a hibába, mind úgy néznek ki, hogy az valami borzalom, pedig lehet, hogy az eleje csak egy orrműtét volt mondjuk. Változtass az önértékeléseden, fogadd el magad.
2013. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy valaki plasztikafüggő. És te jó úton haladsz efelé. Nagyon nem kéne... Én azt is megértem, ha magadtól nem tudod lebeszélni magadat a következő műtétről, akkor viszont érdemes meglátogatni egy pszichológust. ;)
2013. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most már mindegy, de ha megnöveszted a hajad, azzal faszán el lehet takarni a füleidet. Na menj, egyél valamit, addig se lesz üres a fejed.
2013. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért nem raksz fel egy képet magadról, arc nélkül? Erre most mit mondjunk?
2013. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Képet kérünk.
2013. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!