Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy úgy szociali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy úgy szocializálódtam, hogy nem igazán beszéltem lányokkal?

Figyelt kérdés

nem tudom mi lesz igy, ha látok vkiket csókolózni azt olyan földöntúlinak érzem, főleg amikor egyéjszakás kalandokról hallok az tök fura

mintha egy burokban éltem volna komolyan.. kezdem szánalmasnak érezni a dolgot

20f


2013. okt. 29. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ásd el magad
2013. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nem normális. De pl. vannak külső tényezők amik miatt ez így alakulhat, pl. iskolák ahol kevés lány van
2013. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne légy madár. Először is, az egy éjszakás kalandok elég sokszor csak kamuk. Vagy éppenséggel azért lett egy éjszakás, mert a csaj reggelre rájött, hogy tévedés volt a srác. A másik pedig az, hogy mondjuk menj és próbálj ismerkedni lányokkal. Igyál egy sört, hogy oldottabb legyél aztán haverokkal bulizni, és próbálj meg beszélgetni lányokkal. Akármilyen béna a szöveged, a nagy számok elvén egyszer be fog jönni, csak légy kitartó. aztán ha majd smaciztál, akkor rájössz, hogy a jelenlegi éned mekkora egy béna, hogy a neten nyavalyog, ahelyett, hogy kimenne a szobából, hogy éljen.
2013. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én kis faluban nőttem fel (120 fő) és iskolán kívül nem nagyon találkoztam emberekkel.


Én pont 20 éves koromban szembesültem a világgal, amikor egyetemre kerültem. Egészen addig szinte mindenfajta szociális interakció teljesen idegen volt számomra (fiúkkal, lányokkal egyaránt).


Szóval normális is az eseted és nem is igazán... Úgyhogy jobb lesz, ha elkezded behozni a lemaradást.

2013. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen könnyen lehet változtatni.
2013. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Manapság lehet hogy ez már normális.Ki tudja...mi a normális egyáltalán??
2013. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális. Valakik állatok közt szocializálódik.
2013. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha te annak tartod, hogy más aki nem sokban különb nálad a puncikban fürdik, de legalábbis sikereket ér el a nőknél (többet, mint te), csak mert szocializálta magát, akkor nem normális.


Irigyled őt, mi? Aki szocializáltabb és a nőkkel is jobban kommunikál. Te is szeretnél egy lánnyal beszélni olyan könnyedén, folyékonyan. Aztán megdugni. Vagy akár többet is.


Ha ez hiányzik akkor nyilván a jelenlegi állapot nem normális és változtatni kell rajta.

2013. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Barátnő? Az egy újféle pokemon?


P/21

(programozó)

2014. jan. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!