Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Tehát 28 éves nő vagyok(lassan már nem mai csirke) és engem is a hagyományos értékekre neveltek a szüleim.Tehát a szerelem értékére,hűségre meg egyéb morálra.Volt egy két kapcsolatom meg persze minden féle csalódás,és eljutottam arra a szintre ,hogy kezdek álomvilágba élni.Magyarul van egy "pasi az életemben" aki nem létezik ,de a tökéletes pasi:)

Viccesnek hangzik tudom ,de nem rég figyeltem fel a dologra ,hogy ez már lehet ,hogy kóros :/

Pasik nem nagyon érdekelnek és már az sem érdekel ,hogy nem érdekelnek .

Nem az lenne a kérdés ,hogy mit tegyek ,hanem volt már valakinek valami hasonló helyzete?



2013. okt. 27. 05:48
 1/3 anonim ***** válasza:

De furcsa! Velem pont ez van, csak egy nővel. :O És ez is biztos nagyon hülyén hangzik, de én mást már nem is szeretek csak Őt... Én még próbálom keresni a kapcsolatokat de igazából tudom hogy nem fog összejönni mert mást szeretek, akivel viszont soha (vagy legalább is a közeljövőben) nem lehetek együtt.


Egyébként szerintem lehet hogy jobb lenne ha felkeresnél egy pszichológust. :/ Én járok egyhez.. bár erről még nem mertem beszélni neki se. Hülyének érzem magam, lehet az is vagyok, de akkor is szeretem őt. Néha már 'valós' emberként beszélek róla.. Na mindegy. :)


18/L (én még elég fiatal vagyok, de Őt már ismerem kb 13 éves korom óta...)

2013. okt. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28 evesen az lenne a normalis, ha mar lenne csaladod es gyermeket nevelnel (pont).
2013. okt. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most akkor te te skizo vagy?
2013. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!