Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 16-20 év közötti "normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 16-20 év közötti "normális" lányok életében mindig bekövetkezik valamikor a tombolós időszak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és igazából azt tapasztalom, hogy a gimiben, középiskolában teljesen normális, visszafogott, szerény lányok, akik megvetik a dohányzást/ivást/drogozást/bulizást/alkalmi szexet stb. (ezek kombinációit), azok egyszer kifordulnak magukból és 3-4 évig vedelnek, buliznak, kefélnek mindenkivel. Személyiségük teljesen ellentétet mutat a korábbival. Nem egy olyan lányt ismerek, akik a középiskolai éveim alatt szerények, szinte gátlásosnak látszódtak, és ezekről a lányokról hallom vissza, hogy fűvel-fával lefekszenek és hétvégéken okádásig isszák le magukat. Ez a trend manapság?


(Mielőtt fikázni kezdenétek, leszögezem, ez szubjektív vélemény, azaz senki ne gondoljon általánosításra, személyes tapasztalat beszél belőlem, amit néhány év alatt láttam a környezetemben élő lányokkal kapcsolatban.)


2013. okt. 23. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2013. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 C0r3 ***** válasza:
62%
Egyértelműen igen. Sajnos ez van. Egyszerűen undorodom azoktól a lányoktól akik ezt csinálják :D Lehet, hogy egy segg vagyok de ha megtudom egy lányról, akkor nem gyakran fogunk beszélgetni az 100%
2013. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkinek ki kell élnie egyszer magát. Jobb ez, minthogy 30-40évesen családosan akarja kiélni magát az ember, mint ahogy sok férfi csinálja manapság.
2013. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Én is ismerek ilyen lányt. Egy időben nagyon szerettem, de pont szemtanúja voltam a meghülyülésének.


Nekem valamiért nem jött el ez a korszak. Én középsuliban is és egyetemen sem tomboltam ki magam. Nem érzek rá késztetést. Sokat gondolkodok rajta, hogy én miért nem.

2013. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
kiélés nincs, ezek később is ilyenek maradnak csak megint elrejtik
2013. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én 18 éves vagyok, ilyen normális lánynak vallom magam, bár introvertált vagyok. Idáig még nem tomboltam, nem fordultam ki magamból, de szerintem ez nem is fog bekövetkezni.
2013. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
22 vagyok és az elő kategóriába tartozok, annyi, hogy nem kefélek fűvel-fával. 20 éves voltam, amikor kidobott az akkori barátom. Azóta szerintem max. 20 hétvégém volt józan. Ebből sok volt olyan, hogy elmentünk először moziba, vagy színházba, aztán meg inni. Sokat iszom, de talán 3 alkalommal, ha hánytam ebben a 2 évben. Gimiben viszonylag nyugis voltam, mert undok osztályom volt és inkább nem buliztam, minthogy aztán pletykáljanak. Most egyetemista vagyok és dolgozom, felelősségteljesen élem hétköznapjaim. Hétvégén pedig kirúgunk a hámból. Lánybanda vagyunk, de van pár fiú barátunk is, akik velünk tartanak. Sosem unalmasak a hétvégéink. Volt már pillanatom, amikor úgy éreztem, hogy elég, kiégtem, de hamar elmúlt. Nincs kiért változtatnom. Magam miatt pedig nem fogok, mert nekem így jó. Sok külföldi ismerősöm van, akik 30+ évesen is, gyerek mellett kijárnak iszogatni, mert nekik az jó. És mondják, hogy ez nem élés, vagy nem élés kérdése, fiatalon is ilyenek voltak, nem változtak. Nők és férfiak egyaránt ilyenek. Érdekes, hogy a körülöttem lévő pasiknak ezzel nincs problémájuk.
2013. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer mindenkinél eljön az a pont amikor kiéli magát. Ezzel nincs is baj, ha utána lenyugszik és képes megállapodni. Én kislányként is már 20-30 évesek közt nőttem fel, velük haverkodtam, barátkoztam, emiatt nem nagyon tudtam megértetni magam a velem egykorú, komolytalan emberekkel. 16 évesen becsúszott nekem is ez a kiélős korszak, de ennek már 2 éve vége, most 20 éves vagyok. Rossz visszagondolni rá, hogy néha érzelmek nélkül feküdtem le másokkal, de lényegében nem bánom, mert legalább akkor éltem ki magam, és lehet, hogy furcsán hangzik, de már így 20 évesen azt tudom mondani, hogy szívesen elkötelezném magam, és oltárhoz is állnék a nagy Ővel.
2013. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is abba a kategóriába tartoztam, amit leírtál: szerény, visszafogott stb. Most 20 évesen egyetemistaként nekem is eljött ez a korszak. Nem mondanám ezt elr_bancosodásnak, egyszerűen most arra van igényem, hogy néha felelőtlen lehessek, ha később már ezeket felnőttként úgysem engedhetem meg magamnak. Mondjuk úgy, most megteszem azokat a dolgokat, amiket 5 év múlva már nem akarok, mert akkor már nem fér bele. Most úgy gondolod neked erre nincs igényed és nem is lesz soha, de lehet neked is eljön ez az időszak és ez nem feltétlenül rossz. Itt is tudni kell meghúzni a határokat.


20/L

2013. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen korszakom,bár én azért elég sokáig visszafogtam magam.Talán ezért is éreztem úgy egy időben,hogy nah,most el kell kezdjek élni.Ez az időszak kb. 22 éves koromtól mostanáig tartott,jelenleg 27 vagyok.Mondjuk én nem ittam hányásig,és megválogattam,kivel állok szóba,de akkor is buliztam,éltem.Közben voltak kevésbé bulizós,mert párkapcsolatos időszakok is.Szerintem így élni jobb,mint besavanyodni,majd 40 évesen felrúgni egy családot,mert akkor bolondul meg az ember.

Egyébként annak a válaszolónak üzenem,aki azt írta,minden nő kva,hogy csak abból van sok,amire van kereslet.Kivételek pedig mindig akadnak.

2013. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!