Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak "könnyű" a társtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak "könnyű" a társtalanság? Irigy vagyok! Ti nektek nem kell a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem ez az első eset, amikor olyasmit hallok egy nőtől, hogy "jól elvagyok egyedül" "most nem kell senki" "most épitgetem a karrieremet".

Engem sajnos ilyenkor megesz a méreg. Nektek tényleg ilyen laza? A pasi meg csak rohangálhat a nő után, teperhet, neki kell megtennie az első lépést, és nem azért mert jókedvében teszi, hanem mert ő is társat keres... és akkor jönnek a nők ilyen nagyképű, laza felfogással. Nektek nem kell pár? Sosem ültök néha egymagatokban, magatokba roskadva az egyedüllét miatt? Nektek tényleg ilyen könnyű?


2013. okt. 30. 01:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
vagy pl: a pasi nyugodtan mehet fel 10 társkeresőre, végignézhet több száz nőt, csak néhány 10 böfög vissza. Ha egyáltalán a nők felmennek ilyenre.
2013. okt. 30. 01:52
 2/26 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy zavarja őket, de nem fogják az orrodra kötni.

Nyilván sokan vannak, akik tényleg jól elvannak, mint ahogy a férfiak között is vannak jó néhányan.

2013. okt. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok rászorulva. Most minek aggodalmaskodjak? Majd lesz, ha lesz.
2013. okt. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
Én férfi vagyok, és én is jól elvagyok egyedül.. Igazából még nem is volt tartós kapcsolatom, de 18 évesen nem is az az elsődleges célom..:) És elég irritálónak is találom, hogy már-már a 11-12 korosztályban is, amikor én még csak otthon legóztam, már mindenkinek 20x csaja volt, és ezzel vágnak fel.. na de ez már 1 másik téma..:)
2013. okt. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%

55%-os.

Akkor te mit keresel itt? itt osztod az észt ami nincs is? :D

2013. okt. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Már ne is haragudj meg, de ez egy közösségi oldal, és én legalább veled ellentétben egy a kérdéshez kapcsolódó választ írtam.. Ásd el magad.;)
2013. okt. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
áh nem is az oldalra gondoltam inkább a kategóriára... :D
2013. okt. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az hogy tartós kapcsolatom még nem volt, nem jelenti azt, hogy nem feküdtem le senkivel. Egyébként meg ha nem lettem volna együtt még lánnyal, akkor már nem is segíthetek?:D Tartós kapcsolat alatt az ilyen több éves együttlétre gondoltam.. De hát te az a fajta hulladék ember vagy, akinek mindenbe bele kell kötnie, és semmi se tetszik..:D
2013. okt. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8%

Pontosan olyan vagyok mint a beton :D

Csak nem szeretem ha magadfajta "segít" az ilyen kérdésekben.

2013. okt. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Mert a kérdező tényleg kíváncsi arra, h neked mi nem tetszik:D Komolyan menjél aludni inkább:D
2013. okt. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!