Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, szerelmes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, szerelmes vagyok. De ez nem mindennapi szerelem! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hát ez nem egyszerű. 13 éves vagyok, és tetszik egy 54 éves ember. Igen, 54. Bár nem akárki, hanem egy gitáros-énekes, a Bon Jovi volt gitárosa, Richie Sambora. Tudom, ez nem normális, de egyszerűen... nem tudom, szerettem-e valaha is így valakit (persze a családot, meg ilyesmit kivéve.). És még az oké is lenne, ha csak a 20-30 évvel ezelőtti énje tetszene. De nem, még a mai énje is iszonyatosan tetszik. Szerintetek? Ez nagyon beteges? És tudom, többen mondták már, hogy ez csak rajongás, de én tudom, hogy nem az. Ez több annál. Tudom, lehet, hogy csak a korom miatt van, mert még fiatal vagyok. De ha 3-4 év múlva is fog tetszeni? Nagyon kíváncsi vagyok mások véleményére is. Előre is köszi :)

2013. okt. 30. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd
2013. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úg van.Kinövöd.Rajongó vagy,nem szerelmes.
2013. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem annak az öregembernek már fel sem áll.

vagy lehet, hogy már meg is meghalt.

életben van még az egyáltalán?

2013. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oh, hát köszi a válaszokat. De én nem vagyok biztos benne... :/ De azért köszi :)
2013. okt. 30. 14:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Hey! Persze, hogy él!!! Hát zenél, és nagyon aktív! Albumokat ad ki, tervezősködik... És ez a nem áll fel neki... xD Nem öregember. Ezt szögezzük le. Majd ha 65 lesz, mondhatod rá. Addig nem igazán :)
2013. okt. 30. 14:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, feláll-e neki, de a legjobb csajokat dugja még így is, hehe.


"És még az oké is lenne, ha csak a 20-30 évvel ezelőtti énje tetszene. De nem, még a mai énje is iszonyatosan tetszik. Szerintetek?" És? Jól is nézett ki, mielőtt meghízott, most ha nem tudnád hány éves, akkor nem filóznál ezen?


"De ha 3-4 év múlva is fog tetszeni?" Akkor egészséges felnőtt nő leszel, akinek bejön egy pasi. De nyugi, úgyis bele fogsz szeretni egy hús-vér srácba, az meg mindegy, hogy Samborát is szereted.

2013. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem baj az, am meg szerintem lehetséges.
2014. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*mármint,hogy ez szerelem a részedről, de most ezt nemtom, minek kellett kiírni kérdésbe, ez most másoknak miért fontos, hogy neked bejön Richie?:)
2014. márc. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*na,jó,mind1,erre nem kell válaszolni,mert ez megint nem fontos:)
2014. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát oké, köszi mindenkinek a választ, azt hittem, rosszabb kommenteket fogok kapni. Na de voila, vannak még jófej emberek! Bár mostanában meg egész jól elvagyok már, szóval tényleg köszönöm nektek. :D
2014. ápr. 17. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!